فهرست
نگاه مخالف به بازگشت سید جلال: خودکشی برانکو
نگاه مخالف به بازگشت سید جلال: خودکشی برانکو

نگاه مخالف به بازگشت سید جلال: خودکشی برانکو

آی‌اسپورت – برانکو در طول دروان مربیگری‌اش در فوتبال ایران نشان داده برخلاف کی‌روش در مواقعی به درخواست‌های مدیران بالا دستی خود تن می‌دهد. آخرین نمونه از چنین رفتاری پذیرش درخواست طاهری برای رضایت دادن به جذب سید جلال حسینی است. مدیران پرسپولیس پس از اینکه متوجه شدن عبدالله ویسی  به هیچ وجه اجازه خروج شجاع خلیل‌زاده را نمی‌دهد، به جای رفتن به دنبال گزینه‌های دیگر مستقیم به سراغ کسی رفتن که برانکو سال گذشته هم نشان داد مخالف حضورش در پرسپولیس است. سید جلال با وجود اینکه یکی از بهترین مدافعان فوتبال ایران به حساب می‌آید و کی‌روش در تیم ملی حساب ویژه‌ای روی او باز کرده اما در سیستم مورد نظر برانکو کارایی لازم را ندارد.

در واقع سرمربی پرسپولیس بین سید جلال و شیوه بازی دلخواهش، گزینه دوم را انتخاب کرد. سیستم مورد نظر او ایجاب می‌کند که مدافعان برای فشار و پرس رو به جلو بازی کنند. این در حالی است که سید جلال به مانند بنگر و نورمحمدی جز مدافعینی محسوب می‌شود که تیم را همیشه عقب نگه می‌دارد. در چنین شرایطی پذیرش درخواست طاهری از سوی برانکو علاوه بر اینکه نیازهای او در قلب خط دفاعی پرسپولیس را برطرف نمی‌کند، بلکه به یک چالش بزرگ در طول فصل برای او تبدیل خواهد شد. برخلاف بنگر و نورمحمدی که سرمربی پرسپولیس در طول فصل گذشته برای پیاده کردن سیستم مورد نظر خود بدون نگرانی هر زمان که لازم می‌دید آنها را نیمکت نشین می‌کرد، چنین راهکاری در قبال سید جلال با واکنش تند هواداران مواجه خواهد شد. هوادارانی که فارغ از مسائل فنی تنها خواهان حضور بازیکن محبوب‌شان در ترکیب اصلی هستند. با این شرایط برانکو با تن دادن به درخواست غیرفنی مدیران بالادستی خود دست به قمار بزرگی می‌زند که شاید خود به نخستین قربانی آن تبدیل شود.
 
 

کدخبر:9412
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-30 16:18:33
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۸
چرت محض. برانکو مسلمان رو هم نمیخواست اما در نهایت این مسلمان بود که خودش رو با سیستم برانکو تطبیق داد نه برعکس
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۴۰
اون کیروشه که حالا وقتی همه رحمتی و رفتارهاش رو میبینند میگن کیروش خیلی کارت دسته...برانکو تو هم اینجوری باش
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۶
عزیز من زمانی خودکشی محسوب میشه که موضوع انضباطی باشه ولی نیست. در تمام دنیا هم باشگاه برای خرید بازیکن ایده هایی داره و ممکنه خودش خرید کنه. مثل پرز در رئال مادرید که بجای نااس می خواست دخئا را بیاره ولی نشده. همه مهره های رئال را سرمربی نمیخره. پرسپولیس هم همینجویه. کیه که سیدجلال ر نخواد و نورمحمدی را بخواد!؟ محسن مسلمان را هم برانکو نمی خواست ولی اومد و خودش را ثابت کرد. سیدجلال هم همینه
فرناز
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
یه جوری میگین بازی رو به جلو، بازی سازی انگار ماریچ پیکه است یا اینکه پرسپولیس توتال فوتبالی چیزی بازی میکنه ؟!!!!
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۸
کیسه کشا گریخدن حالا مطلب می نویسن.امسال با سید قهرمانیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر