فهرست
ویسی: شرایط ما نسبت به پرسپولیس بهتر است!
ویسی: شرایط ما نسبت به پرسپولیس بهتر است!

ویسی: شرایط ما نسبت به پرسپولیس بهتر است!


آی اسپورت-  عبدالله ویسی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیمش با پرسپولیس تهران حاضر شد و درباره این دیدار گفت: بازی ما با پرسپولیس همراه با سه چهار بازی دیگر در این هفته از مهمترین بازی‌های لیگ هستند که باید نگاه ما به سایر بازی‌ها نیز باشد. شرایط ما نسبت به پرسپولیس بهتر است چرا که پرسپولیس برای کسب سهمیه و قهرمانی بازی می کند که از همین موضوع استرس دارند که باید از استرس آن‌ها نهایت استفاده را ببریم.

این حساسیت برای شما هم وجود دارد؟!

بازیکنانم آماده این دیدار هستند و حساسیت آن را هم درک کرده‌اند. بازی ما مقابل تیم‌های استقلال و پرسپولیس تاکنون بازی‌های خوبی بوده است و امیدوارم در این دیدار هم توأم با نتیجه گیری باشد.

منظور قائم مقام باشگاه از این موضوع که با ویسی قرارداد اخلاقی بسته‌ایم چیست؟

 ما از سال گذشته قرار شد قرارداد دو ساله با باشگاه ببندم و من یک برنامه دو ساله به آنها دادم اما در ادامه توافق کردیم یک ساله باشد. از نیم فصل نیز به دنبال جمع و جور کردن برنامه‌ها برای سال آینده بودیم که جلساتی با باشگاه در این زمینه داشتیم و قرار شد برای سال آینده برنامه‌ریزی کنیم. ما قرارداد امضایی نداریم و قراردادمان اخلاقی است. با قطعی شدن ماندنمان در لیگ پس از آن به دنبال کارها می رویم.

 آیا شما از جمله مربیانی هستید که با گرفتن نتیجه نامناسب قصد ترک تیم را داشته باشید ؟!

باید دید که افکار آن مربی به چه صورتی است. یک مربی به دنبال پول است و یک مربی دیگر به دنبال کار انسانی و وقتی می‌بیند تیم نتیجه نمی گیرد استفعفا می دهد . برخی اوقات تماشاگران شعارهایی می دهند که در آن موقع مربی باید باهوش باشد.

از بازیکنان بومی هم استفاده می کنید!؟

آوردن بازیکنان خوزستان کار بزرگی است و اگر بتوانیم استعدادیابی هم انجام دهیم کار بسیار خوبی انجام شده است که در کل در این خصوص باید دید نظر باشگاه هم چه می‌باشد. خواسته خود من استعدادیابی و جوانگرایی است.

غایبین تیم تان در این دیدار؟!

ابراهیم صالحی را به دلیل محرومیت و سهراب بختیاری زاده و شاهرخ شمس را به عنوان مصدومیت در اختیار نداریم.

شرایط تیمتان در لیگ امسال را چگونه ارزیابی می کتید؟!

ما نتوانستیم ساختار حمله‌یی مان را درست کنیم و از موقعیت‌هایمان بهره ببریم من قول داده بودم تیم در لیگ بماند که پس از سالها هم این اتفاق افتاد و هر دو نماینده خوزستان یعنی ما و فولاد در لیگ ماندند که به نظر من این برای مردم خوزستان هم کافی است. فولاد هم اکنون یکی از قطب‌های ایران و شاید هم آسیا باشد.

بازی با پرسپولیس برای تان بازی بزرگی است؟!

پرسپولیس همیشه بزرگ بوده است و این تیم به همراه استقلال جایگاه خود را در کل جامعه دارند. ما به پرسپولیس قوی و بزرگ نگاه می کنیم و امیدوارم مقابل آن ها نیز بزرگ بازی کنیم. پرسپولیس تیم با شخصیتی است که ما نیز مقابل آن ها خوب بازی خواهیم کرد.


صحبت با تماشاگران..!

خوشحال می شویم اگر تماشاگران در بازی فردا بتوانند بازی خوب و جوانمردانه ای را ببینند امیدوارم فقط به دنبال تشویق تیم‌هایشان باشند و دنبال تخریب کردن بازیکنان هر دو تیم نباشند.

     
آی اسپورت
2014-04-10 13:50:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر