فهرست
ذکایی: سانسور پنالتی رونالدو دست ما نبود/تا 6صبح فحش خوردیم
ذکایی: سانسور پنالتی رونالدو دست ما نبود/تا 6صبح فحش خوردیم

ذکایی: سانسور پنالتی رونالدو دست ما نبود/تا 6صبح فحش خوردیم

آی اسپورت- نحوه پخش پنالتی پایانی رونالدو در بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا یعنی حساس‌ترین صحنه بازی فینال حسابی باعث ناراحتی و عصبانیت بینندگان این بازی شد. بعد از پایان بازی، موجی از اعتراض علیه صدا و سیما و این حرکت غیرحرفه‌ای‌شان به راه افتاد؛ موجی که ذکایی، تهیه‌کننده برنامه گزارش ورزشی و رییس شورای هماهنگی ورزش صدا و سیما را حسابی ناراحت کرده است. او در مورد اتفاقاتی که در بازی رئال مادرید و اتلتیکو رخ داد، گفت: «این مساله که در حین برگزاری یک بازی چه صحنه‌هایی اجازه پخش دارند و چه صحنه‌هایی قابل پخش نیست اصلا در حوزه اختیارات ما قرار ندارد. این مسائل کاملا از حیطه اختیارات تهیه‌کننده خارج است و بازبین مسابقه است که این مسائل را تعیین می‌کند. حتی در مورد بازی فینال لیگ‌ قهرمانان باید بگویم که در حین بازی تهیه کننده و بازبین در یک اتاق نبودند و هر فردی در اتاقی جداگانه کار خودش را انجام می‌داد و تهیه‌کننده حتی از این که چه صحنه‌هایی سانسور شده اطلاعی نداشته است.»
 ذکایی از فحاشی‌هایی که  بدون دلیل نسبت به او و عوامل پخش برنامه انجام شده ناراحت و عصبانی است: «این همه برای برگزاری بازی زحمت کشیدیم و تمام تلاش خودمان را انجام دادیم که بازی و حواشی قبل و بعدش تا حد امکان به بهترین شکل ممکن پخش شود اما به جای خسته نباشید تا ساعت 6 صبح فحش می‌خوردیم و کامنت‌های فحاشی را پاک می‌کردیم. واقعا بعد از این اتفاقات خستگی در تنمان ماند؛ آن هم به خاطر مساله‌ای که نه ما مقصرش بودیم و نه دخالتی در آن داشتیم.»
کدخبر:9403
  ۱۴  
آی اسپورت
2016-05-30 18:15:16
نظر دهید

۱۴ نظر
ریده می گه زحمت کشیدم
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۳
خوب مثل آدم سانسور می کردی مردک.بعد پنالتی قطع می کردی
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۱
حقته
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۱
خدا اون بازبین رو هم لعنت کنه تو رو هم لعنت کنه همتون سرو ته یه کرباسین
امیر
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۴
(ین همه برای برگزاری بازی زحمت کشیدیم)
مرتیکه انگار همه کاره سنسیرو بوده
وحید
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۴۸
آهان، الان ایشون مثلا تریپ روشن فکری برداشته؟ آقای ذکایی شما تلاش نکن خودتو تطهیر کنی. ملت هر کی رو نشناسن، تو یکی رو خوب میشناسن.... حالا اینکه فحش خوردی یا نه، یه موضوع دیگه است که شاید مورد تأیید من نباشه. اما عملکردت تا دلت بخواد قابل نقده
... ورزش در مسیر انقلاب ...
تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل
aref
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۴۹
میتونم بپرسم کدوم بخش قبل از بازیو پوشش دادین؟ قبل بازی که نیم ساعت فقط قرعه کشی بود بعدشم که حرفتی گوش خراش اقای جاودانیو تحمل کردیم بعدش تا یک ثانیه ب شروع بازی ک داشتید تبلیغ پخش میکردین؟ بعد بازی بجا اینکه خوشحالی قهرمانی رو نشون بدید داشتید دابسمش نشون میدادید که..
ali
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۱۱
این سانسور نیس توهین به شعور ملته
یوسف
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۵
کم کاری خودتونه تجهیزات به شکلی نیست که به محض گل شدن پنالتی قطع کنین تصویرو کل گل رو بریدین!
علی
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۳۰
من می تونم دقیقا ایشونو درک کنم ، کاملا حق دارن
قطعا ایشون مدل سانسوزچیا فکر نمی کنه ولی اگه مقاومت و تلاش اینا نباشه ، صدا و سیما به راحتی فوتبالا رو بیخیال میشه
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۵
اقا این سانسورا ب کنار کجای دنیا بعد از فینال cl دابسمش بی مزه میذارن؟حالا دستشون درد نکنه زحمت کشیدن ولی ترکیب جاودانی و محمدرضا احمدی واقعا ترکیب خوبی نیست!!
جواد
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۱۲
قیافشو !!! مرتیکه دروغگو و اوباش
عقده ایه وحشی
برزو
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۳۶
لعنت بر پدر و مادر اونی که سانسور کرد صحنه ی پنالتی رو.
بهرام
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۳۶
برای پخش یه مسابقه که فقط یه گزارش گر گذاشتین براش و کلی هم وسطش تبلیغات چرت میکنین، میلیاردها تومن پول تهیه کنندگی میگیری حالا منت زحمت کشیدن هم میذاری؟ مگه تو بازی رو برگزار کردی یا 40 تا دوربین بردی فیلم گرفتی؟
تبریز
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۰۲
من تو تلویزیون آذربایجان بازی رو می دیدم یه جاهایی هم بنده خدایا حق دارن انقده که صحنه و مورد داشت نمیشد با خانواده تماشاش کرد ولی نه دیگه هرجاییش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر