فهرست
از انزلی تا خرمشهر/ آرش آقای گل نزن!
از انزلی تا خرمشهر/ آرش آقای گل نزن!

از انزلی تا خرمشهر/ آرش آقای گل نزن!

آی اسپورت- «وای از دست آرش اگر توپ را رها کرده بود خودش گل می ‌شد. تو چه کردی آرش. آه از نهاد ما درآورد». این واکنش بهرام افشارزاده است به موقعیتی که آرش برهانی در دقایق تلف شده بازی هدر داد. ضربه ای که می توانست و باید حکم به قهرمانی استقلال می داد ولی نداد تا پای برگه اخراج مظلومی امضا شود. برهانی البته سابقه ای درخشان! در هفته های پایانی فصل برای از دست دادن چنین موقعیت های صد درصد گل دارد و اصولا مردی است برای ناکامی در قدم های آخر هر فصل، گرفتن سهمیه و جام و وارد کردن نهایت استرس و فشار.


جام حذفی امسال؛ آن هد ناامیدکننده
دقیقه 2+120 است؛ پاس بی نقص امید ابراهیمی پشت همه مدافعان ذوب آهن روی سر برهانی فرود می آید. او می تواند همه کار بکند ولی طبق معمول با نهایت عجله ضربه سری به زیر توپ می زند. این احتمالا آخرین ضربه او به توپ با پیراهن استقلال است.


لیگ پانزدهم؛ آن استپ افتضاح
دقیقه 17 دربی برگشت؛ استقلال با یک گل عقب است که پاس دیدنی خسرو حیدری پشت همه مدافعان پرسپولیس به برهانی می رسد. یک استپ افتضاح و ضربه ای از کنترل توپ، بدتر. توپ با بیشترین فاصله ممکن راهی اوت می شود. کمک داور هم نمی تواند بی دقتی برهانی را باور کند پس اعلام کرنر می کند.


لیگ چهاردهم؛ آن تک به تک
استقلال در انزلی زیر فشار است ولی توانسته یک امتیاز بگیرد. دقیقه 2+90 ضربه بلند مگویان با اثر شهباززاده پشت همه مدافعان و در حالت تک به تک به برهانی می رسد. شماره 9 اما کنترل و ضربه اش را با هم سر توپ خالی می کند و آن را به بیرون می فرستد.


لیگ هشتم؛ آن پنالتی عجیب!
استرس تمام استقلالی ها را فرا گرفته. کار ذوب آهن در اهواز تمام شده ولی استقلال فقط یک گل به پیام زده. تیم مشهدی برای رهایی از سقوط فشار می آورد که یک پنالتی به سود استقلال اعلام می شود. برهانی آقای گل پشت توپ می ایستد ولی ضربه ای به توپ می زند که هنوز کسی در دنیای توپ گرد نتوانسته تکرارش کند.
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-30 22:11:41
نظر دهید

۱ نظر
اس اسی
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۴۰
جون مادرت برو آرش جان!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر