فهرست
شب سخت برهانی بعد از فینال: می‌خواهند بیرونم کنند
شب سخت برهانی بعد از فینال: می‌خواهند بیرونم کنند

شب سخت برهانی بعد از فینال: می‌خواهند بیرونم کنند

آی اسپورت - قبل از فینال جام حذفی، خبرهای درباره خداحافظی برهانی از استقلال در پایان فصل منتشر شده بود. موقعیتی که برهانی در دقیقه 120 فینال از دست داد و جام را از استقلال گرفت، این شایعات را جدی‌تر کرد. با این وجود برهانی به کاپ می‌گوید قصد خداحافظی ندارد اما می‌خواهند او را به زور خداحافظی بدهند: «هرگز از طرف من بحث خداحافظی مطرح نشده است. من سال ها در این تیم حضور داشتم و تمام تلاشم را برای موفقیت استقلال انجام دادم. حالا گاهی اتفاقاتی هم افتاده است اما برخی دوستان می خواهند مرا خداحافظی دهند. همیشه گفته ام که دوست دارم با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنم. روز اولی که به این تیم آمدم گفتم و حالا هم می گویم که می خواستم با این پیراهن فوتبال را کنار بگذارم ولی حالا نمی دانم چه اتفاقاتی خواهد افتاد. الان 33 سال دارم و در اوج پختگی و تجربه هستم و باید از تجربه خودم استفاده کنم اما عده ای می خواهند به زور مرا مجبور به خداحافظی کنند. از سن 29 سالگی این هجمه ها را به سمتم سرازیر کردند ولی قصد ادامه فوتبال دارم زیرا توانایی خودم را برای این کار همچنان بالا می بینم.»

برهانی که حاضر نشد درباره مذاکراتش با سایر تیم‌ها حرف بزند، گفته بخاطر موقعیتی که دیشب از دست داد نتوانسته شب تا صبح بخوابد: «نظیر آن توپ را در گذشته به مدل های مختلف وارد دروازه حریفان کرده بودم. دیروز یک لحظه دو دل شدم که توپ را با سر بزنم و یا قیچی برگردان. یک لحظه هم تصور کردم که در منطقه آفساید قرار دارم. به هرحال اتفاقی بود که افتاد و من هم به دنبال بهانه نیستم. از دیروز که جام حذفی را از دست داده ایم بسیار بر من سخت گذشته است و تا الان هنوز نخوابیده ام.»


کد خبر: 9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-30 19:29:15
نظر دهید

۴ نظر
fd
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۱۵
جون مادرت از استقلال بروووو.
اونی که میگه تو استقلال بمون ، پرسپولیسیه. بفهم.
برو تا با فحش های بدتر بیرونت نکردن.
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۳۰
انصافا دلیل باخت رو اگر بخوان گردن یه بازیکن بندازن. رحمتی مستحق تر از هر بازیکن دیگس. هم بخاطر گلی که خورد و هم واکنش های ضعیف داخل دروازش.
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۰۹
دیگه کرى نخون، یاد بگیر کرى واسه هواداره نه بازیکن، سال آخر بازی اینجورى بشی خیلی سخته
جون مادرت بروووو
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۳۶
آرش جون مادرت از استقلال بروووو!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر