فهرست
استتوس/ یحیی؛ بدون چیپ، بدون دردسر
استتوس/ یحیی؛ بدون چیپ، بدون دردسر

استتوس/ یحیی؛ بدون چیپ، بدون دردسر

آی اسپورت- پنالتی و یحیی یک جورهایی نامشان به هم گره خورده. هر وقت اسم پنالتی می‌آید نمی‌شود پرت نشوی به 12سال قبل و بازی ایران و چین. آنجا که یحیی آرزوهای یک ملت را با یک چیپ بی‌موقع به باد دارد. با همان خونسردی آزاردهنده‌اش توپ را زد بیرون و رفت.
گل‌‌محمدی دیشب خیلی خوش شانس بود. خوش‌شانس بود که 5 بازیکن با 5 پنالتی فوق‌العاده جام را به دستش رساندند. اگر یکی از این بازیکنان می‌خواست مثل خودش هوس چیپ بی‌موقع یا شیرین کاری کند آن وقت آرزوهای یحیی هم می‌رفت پیش همان آرزوهای پرپرشده 12سال پیش. برخلاف استقلالی‌ها، بازیکنان ذوب‌آهن بسیار عالی پنالتی زدند. با تمرکز، محکم و مقتدر، مهدی رحمتی را مات کردند و برنده شدند. آنها به دروازه‌بان استقلال فرصت هیچ تفکر و عکس‌العملی را ندادند. یکی از بازیکنان ذوب‌آهن در مصاحبه‌اش گفت که یحیی قبل از بازی به ما گفت بروید و با 5 پنالتی خوب قهرمان شوید. شاگردانش هم حرف گوش کن بودند و با 5 پنالتی عالی قهرمان شدند. بدون‌چیپ. بدون دردسر.

نیلوفر کنگرانی
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-30 22:31:28
نظر دهید

۲ نظر
مرید نیلوقر کنگرانی
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۰
سلام نیلوقر. شما این مقاله کوچیکا رو هم می نویسی؟ اینا رو بده بچه ها بنویسن، شما خسته می شی :)
مرید نیلوفر کنگرانی (ارجینال)
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۱۰
نمیدونم کیه میاد با اسم من کامنت میذاره. به پلیس فتا هم سپردم تا پیگیری کنه. // بالاخره پلیس فتا پلیسیه که حواسش به همه چیز هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر