فهرست
استتوس؛ نه مقبولیت داشت، نه محبوبیت اما خدایی کرد!
استتوس؛ نه مقبولیت داشت، نه محبوبیت اما خدایی کرد!

استتوس؛ نه مقبولیت داشت، نه محبوبیت اما خدایی کرد!

آی اسپورت- وقتی نه مقبول باشی و نه محبوب، می شود همینی که بعد از واگذاری نتیجه به ذوب آهن در فینال جام حذفی اتفاق افتاد. مدیر باشگاه(افشارزاده) بلافاصله در جمع هواداران می گوید که برکنارت می کند و هواداری دو آتشه کامنت می گذارد همان بهتر که باختیم تا مظلومی را عوض کنند و این قهرمانی برای مان از سم هم کشنده تر بود... پرویز_مظلومی یک فصل کابوس وار را به سر رساند تا عمر خودش هم در جمع آبی ها به سر رسید. او نه دانش و تاکتیک روز فوتبال را در ذهن دارد و نه تکنیک برقراری ارتباط صحیح و اثر گذار با بازیکنان و هواداران و رسانه ها را در زبان و کلام. مربی تیم های بزرگ باید حداقل یکی از دو فاکتور محبوبیت یا مقبولیت را داشته باشند. می شود محبوبیت نداشت و با مقبولیت زندگی کرد اما نمی توان هیچ نداشت و خدایی کرد....پایان تلخ سوبله چوبله زمانی تلخ تر می شود که او اطرافش را نگاه می کند و می بیند هیچ همراه و همپایی ندارد. از امروز به بعد با مظلومی نبودن و برائت از او می شود افتخار!!!

مهدی ملکی
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-30 22:41:11
نظر دهید
۵ نظر
محمد حسین
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۵۷
واقعا در حقش داره ظلم میشه.من به عنوان ی استقلالی دوستش دارم.پرویز خان هر جا هستی خدا ب همراهت
مهرداد
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۱۱
خداییش سایت شما به شدت از مظلومی متنفر بود. پرسپولیسو میپرستیدین. در هر متر و معیاری به لحاظ نتیجه پرسپولیس ضعیفتر عمل کرد. الان اگه جام حذفی رو برده بودم داشتین از تیم یحیی تمجید می کردین و اختمالا اشتباهات داوری و حمایت فدراسیون از استقلال.
قبول کنیم که ما در هر متر و معیاری از خارجیا خوشمون میاد. من منکر ضعف مظلومی نیستم ولی هیچ وقت از حسناش نگفتین. شما میتونین قسم بخورین که همین تیم دست برانکو یا حتی کیروش بود قهرمان میشد؟
فرناز
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۱۱
کلاه گیس رو یادت رفت اونم داشت خدایی کمتر مربی تو فوتبال دنیا همچین کلاه گیس قشنگی داره ...
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۲۹
زیادی علیه این بنده خدا جبهه گرفتن
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۳۴
مهرداد در کدوم متر و معیار گفتی استقلال از پرسپولیس موفق تربود اگه منظور متر و معیار جماعت کیسه هست بله متر و معیارتون درسته و تو و متر معیارت رو به خدا میسپرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر