فهرست
یحیی پاسخ حمایت پرسپولیسی‌ها را می‌دهد؟
یحیی پاسخ حمایت پرسپولیسی‌ها را می‌دهد؟

یحیی پاسخ حمایت پرسپولیسی‌ها را می‌دهد؟

آی اسپورت - سرمربی قرمزها و کادرش یکسال پیش از شهرخودرو به پرسپولیس آمدند و حالا در سالگرد حضور مجدد در پرسپولیس باید در چهارمین دربی‌ به عنوان سرمربی پرسپولیس حاضر شود. یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مصاف استقلال در دربی پایتخت خواهد رفت که در صورت برتری در این بازی می تواند آن را همزمان با حضور یک‌سالگی در جمع قرمزها جشن بگیرد، بازی فردای سرخابی ها به نوعی با تاریخ حضور یحیی گل محمدی در سال گذشته همزمان شده است.

یحیی گل محمدی در فصل گذشته و پس از حضور در جمع قرمزها فقط یک ماه از حضور او و کادرش در پرسپولیس می‌گذشت که او وارد دربی شد و با اینکه دو بار عقب افتاد در نهایت شکست نخورد و با یک مساوی 2-2 از زمین بیرون آمد.پرسپولیس با یحیی گل محمدی در نیمه نهایی جام حذفی یک بار دیگر مقابل استقلال و فرهاد مجیدی قرار گرفت که تیم یحیی یک بار عقب افتاد و جبران کرد. تیم او در دقایق آخر جلو هم افتاد و در آستانه برتری قرار گرفت اما در نهایت نتوانست نتیجه را حفظ کند و با یک 2-2 دیگر به ضربات پنالتی رفت و در نهایت با بی دقتی پنالتی زن هایش بازی را به استقلال واگذار کرد تا از رسیدن به فینال جام حذفی باز بماند. بعد از آن باخت یحیی به خاطر تغییرات حین بازی بشدت تحت فشار قرار گرفت و روزهای سختی را پشت‌سر گذاشت اما با رساندن تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا آن هم با تیمی که خودش بسته بود، محبوب هواداران شد و لقب امپراتور گرفت.

حالا یحیی در آستانه چهارمین دربی‌اش به عنوان سرمربی پرسپولیس شرایط سخت و ویژه‌ای را تحمل می‌کند. باخت در فینال آسیا، سه مساوی متوالی در لیگ برتر و از دست دادن 10 امتیاز در 7 هفته شرایط را برای او تا حدودی سخت کرده و او تحت فشارهای احساسی و توقعاتی که از این تیم قهرمان ایجاد شده وارد دربی خواهد شد. با تمام تعریف‌ها و حمایت های بزرگی که از یحیی در شبکه های اجتماعی،فضای هواداری، پیشکسوتان و رسانه می‌شود این دربی آن هم در شب یک ‌سالگی حضورش در پرسپولیس یک مسابقه کاملاً ویژه خواهد بود.

پرسپولیس دچار خلاء ناشی از جدایی چند بازیکن کلیدی این تیم در ترکیب شده اما یحیی اگر می خواهد خودش رو ثابت کند باید در  روزهای بزرگ و در مواجهه با این چالش‌ها متفاوت بودنش را ثابت کند و پاسخ حمایت هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس را در زمین مسابقه بدهد.

یحیی که یک بار ثابت کرده تیم خودش را می‌تواند فینالیست آسیا کند ، حالا در یک فرصت و موقعیت تاریخی قرار گرفته تا تیم خودش را با وجود تمام مشکلات برنده دربی کند، اتفاقی که اگر رخ دهد گامی بزرگ برای خروج از مشکلات روحی ناشی از شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا و حرکت رو به جلو است.

۱    
آی اسپورت
2021-01-10 19:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر