فهرست

شایعه ای که تکذیب می شود: منصوریان رحمتی را نمی خواهد

آی اسپورت - در شرایطی که به احتمال بسیار زیاد، علیرضا منصوریان امروز به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی خواهد شد شایعه عجیبی درباره فهرست او در فضای مجازی منتشر شده است.
آنطور که روزنامه ایران ورزشی نوشته، منصوریان در صورت حضور در استقلال عذر مهدی رحمتی را می خواهد و از وحید طالب لو به عنوان گلر اصلی اش استفاده خواهد کرد.
این شایعه در حالی منتشر شده که خیلی خیلی بعید است صحت داشته باشد. علی منصور رابطه بسیار خوبی با رحمتی دارد و حتی گفته می شود که او از طریق مهدی رحمتی مشغول بستن استقلال برای فصل آینده است. شما هم جای ما باشید طبیعتا چنین شایعه ای را نمی پذیرید دیگر!کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-31 06:40:49
نظر دهید
۳ نظر
رحمتی نماد بازیکن سالاری
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۰
بعنوان یه استقلالی فکر میکنم نمی شه نقش ‫‏مهدی رحمتی‬ را در دور شدن استقلال از هر دو جام نادیده گرفت! کسی که فکر میکنه بزرگی به بستن بازوبند کاپیتانیه. مرور کنید تصاویر درگیری های بیدلیل امسالش رو در بازیهای مختلف مثل گسترش؛ پدیده و از همه زشت تر و بدتر با ‫قلعه نویی‬ (کسی که 6 سال شاگردش بوده) سرمربی تراکتورسازی در یکی از حساس ترین بازیهای لیگ که تمرکز کل تیم رو برهم زد!
سید دیگه اون آدم سابق نیست و براحتی در انتخاب بعضی از بازیکنای اصلی و یا نیمکت نشین بطور مستقیم دخالت میکنه و حتی امسال جذب برخی بازیکنان نیز با نظر او انجام شد!
تاوان دادن چنین فضایی به یه بازیکن هر چقدر هم بزرگ باشه برابره با بلاهایی که در این فصل سر استقلال و سپاهان اومد.
Mojtaba
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۸
وقتی نمیپذیری چرا چاپ میکنی اخه ؟؟؟
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
سد تونل زحمتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر