فهرست

دلیل ضعف استقلال: خریدهای ناموفق

آی اسپورت - در بین بازیکنان تازه‌وارد استقلال در فصل گذشته تنها روزبه چشمی و جابر انصاری خریدهای موفقی محسوب می‌شوند و می‌توان در سایر خریدها، عملکرد کادر فنی استقلال را مردود دانست.
میثم مجیدی کیفیت فنی بهتری نسبت به هاشم بیک‌زاده نداشت و حتی در برخی بازی‌ها مانند دربی پایتخت، این بازیکن یکی از عوامل باخت استقلال لقب گرفت. 
پروپیچ هم در فصل گذشته نتوانست معضل گلزنی استقلال را حل کند و در بیشتر بازی‌ها به نیمکت این تیم دوخته شد. ریوالدو هم تنها چند بازی برای استقلال انجام داد و نهایتاً راهی کشورش شد. هر چند در همان چند بازی هم کیفیت بالایی از این بازیکن شاهد نبودیم. کرار جاسم یکی دیگر از خریدهای استقلال در ابتدای فصل بود. این بازیکن آنقدر حاشیه ایجاد کرد که هواداران استقلال حسابی کلافه شدند و همین حاشیه‌ها باعث شد به کشورش برگردد. 
امین حاج‌محمدی هم غالباً نیمکت‌نشین بود و در معدود بازی‌هایی که حضور داشت اشتباهات زیادی را مرتکب شد. مهدی مؤمنی و عادل شیحی هم که در نیم‌فصل به استقلال پیوستند بازدهی چندان مثبتی نداشتند.
با این اوصاف باید اذعان کرد خریدهای ناموفق استقلال در نتایج ضعیف این تیم نقش بسزایی داشت. خریدهایی که کادر فنی، کمیته فنی و مدیریت استقلال در انجام آن دخیل بودند.


منبع: میزان
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-31 07:27:59
نظر دهید
۲ نظر
رحمتی نماد بازیکن سالاری
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۹
بازیکنها با نظر عالیجناب رحمتی انتخاب میشن. مهدی رحمتی شده پدرخوانده جدید و دو فصله برا خودش بازیکن جابجا میکنه و ترکیب میچینه. هیچ کسی هم پیدا نمیشه جلوش واسته!
آبی دل
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۰۱
امیدوارم اشتباه کرده باشم ولی لیست بازیکنهای جدید رو که میبینم یا اختیار یاد رحمتی میفتم. مخصوصا قرداد چندصد میلیونی با سخندان بازیکن نیمکت نشین تیم پیکان دسته دومی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر