فهرست
رسوایی روز: نیروهای امنیتی در کمیته فرهنگی فدراسیون
رسوایی روز: نیروهای امنیتی در کمیته فرهنگی فدراسیون

رسوایی روز: نیروهای امنیتی در کمیته فرهنگی فدراسیون

آی اسپورت - پس از آنکه در اواخر سال گذشته نیروهای امنیتی با ورود به دفتر علی کفاشیان ضمن بازرسی از دفتر رییس وقت فدراسیون مدارکی را با خود برده بودند، این بار و در ادامه رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال، نیروهای نظارتی صبح روز سه‌شنبه 11 خرداد با ورود مجدد به فدراسیون فو‌تبا‌ل و بازرسی از کمیته فرهنگی این فدراسیون و هم‌چنین ورود به شرکت سبز افق مدارکی را با خود برده‌اند.
نیروهای نظارتی پس از حضور در محل فدراسیون فو‌تبا‌ل به بازرسی از دفاتر و مدارک کمیته‌ فرهنگی فدراسیون فو‌تبا‌ل پرداخته‌اند و بخشی از مدارک این کمیته را با خود بردند.  علی کفاسیان در 16 مهر 1387 در حکمی "محمدرضا ملامحمد" را به عنوان رییس کمیته فرهنگی فدراسیون منصوب کرد که وی تاکنون مسوول امور فرهنگی فدراسیون فوتبال بوده است.
هم‌چنین نیرو‌های نظارتی در ادامه بازرسی‌های امروز خود با حضور در شرکت "افق سبز فو‌تبا‌ل" واقع در آکادمی ملی فو‌تبا‌ل به بازرسی از این دفتر پرداختند و بخشی از مدارک این شرکت را نیز با خود برده‌اند.  شرکت " افق سبز فو‌تبا‌ل" در زمینه فروش الکترونیکی بلیت مسابقات لیگ برتر فعالیت می‌کند.
با ورود نیروهای نظارتی و امنیتی به فدراسیون فو‌تبا‌ل و شرکت "افق سبز فو‌تبا‌ل" به نظر می‌رسد که موضوع رسیدگی به پرونده "فساد در فو‌تبا‌ل" هم‌چنان جدی‌تر از گذشته در حال پیگیری است و احتمالا رسیدگی‌های قضایی این پرونده نیز به زودی آغاز خواهد شد.
 
کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-31 10:50:35
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۴
کاش اسدی هم با خودشون می بردن
فرناز
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۰
اینجا ایرانه عزیزم ... مگر اینکه دوباره ب.ز پیدا بشه که بتونن همه چی را آوار کنن رو سرش وگرنه هیچ ..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر