فهرست
ورشکستگی FSV/ سقوط تیم حاج‌صفی به لیگ منطقه‌ای
ورشکستگی FSV/ سقوط تیم حاج‌صفی به لیگ منطقه‌ای

ورشکستگی FSV/ سقوط تیم حاج‌صفی به لیگ منطقه‌ای

آی اسپورت - پس از سقوط تیم FSV فرانفکورت از لیگ دسته دوم باشگاه‌های آلمان به دسته پایین‌تر فرصت دو هفته‌ای از سوی فدراسیون فوتبال این کشور جهت اخذ مجوز شرکت در لیگ دسته سوم باشگاه‌های آلمان در اختیار این تیم قرار گرفت.
معرفی سرمربی، مدیر اجرایی و اسپانسر مالی جدید و واریز مبلغ 500 هزار یورو از جمله مدارک مهمی است که باشگاه FSV باید در این زمان اندک ارائه می‌داد تا بتواند در فصل جدید لیگ دسته سوم آلمان حضور پیدا کند.
خبرگزاری رسمی شهر فرانکفورت با درج گزارشی طولانی از وضعیت تیم سقوط کرده FSV سقوط این تیم به لیگ منطقه‌ای آلمان را با توجه به عدم تأمین خواسته‌های فدراسیون فوتبال این کشور قابل پیش‌بینی دانست. باشگاه دوم شهر فرانکفورت پس از سقوط به دسته پایین‌تر با خسارت هشت میلیون یورویی از بابت پخش تلویزیونی مواجه شده و ضمن از دست دادن اسپانسرهای خود مشکلات پیچیده‌ای پیدا کرده است.
این خبرگزاری در ادامه نوشته است: اگر کلمنس کروگر، مدیر اجرایی باشگاه FSV فرانکفورت نتواند تا فردا مدارک لازم را به فدراسیون فوتبال آلمان ارائه دهد، به‌صورت رسمی اعلام ورشکستگی این باشگاه اعلام خواهد شد و باید به لیگ منطقه‌ای برود.
احسان حاج‌صفی، ملی‌پوش ایرانی تیم FSV فرانکفورت تا اواسط سال آینده میلادی قرارداد رسمی دارد، اما با توجه به وضعیت بغرنج این تیم شاید به تیم جدیدی در اروپا یا ایران بپیوندد.
 
 
کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-05-31 12:36:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر