فهرست
استقبال چارلتون از مورینیو در زمین تمرینی شیاطین سرخ
استقبال چارلتون از مورینیو در زمین تمرینی شیاطین سرخ

استقبال چارلتون از مورینیو در زمین تمرینی شیاطین سرخ

آی اسپورت - روز گذشته برای ژوزه مورینیو، سرمربی جدید تیم فوتبال منچستریونایتد اتفاق مهمی رخ داد. او به همراه اد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه به زمین تمرینی کارینگتون رفت تا با امکانات پرافتخارترین تیم جزیره بیشتر آشنا شود. در همانجا اما مورینیو با استقبال اسطوره باشگاه منچستریونایتد، سربابی چارلتون مواجه شد، کسی که تا چندی پیش از مورینیو به‌دلیل رفتار‌های جنجالی‌اش انتقاد می‌کرد.
چارلتون با تبریک به مورینیوی 53 ساله به‌خاطر انتخابش به‌عنوان سرمربی من‌یونایتد به او گفت که از دیدنش در کارینگتون خوشحال است. این در حالی بود که چارلتون قبلاً به صلاحیت آقای خاص برای هدایت قرمزپوشان اولدترافورد تردید داشت.
یکی از بارزترین موارد انتقاد چارلتون از مورینیو اتفاقی بود که چهار سال پیش در بازی سوپرجام اسپانیا میان تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا رخ داد که طی آن مورینیو به‌عنوان سرمربی کهکشانی‌ها در درگیری بازیکنان دو تیم شرکت کرد و با تیتو ویلانووا، سرمربی فقید کاتالان‌ها درگیری فیزیکی پیدا کرد. چارلتون در آن زمان گفت: کسی که سرمربی منچستریونایتد می‌شود، هرگز چنین کاری انجام نمی‌دهد. مورینیو مربی واقعاً خوبی است، اما اگر من بودم تا این حد پیشروی نمی‌کردم.
مورینیو قرار است کارش را با بازیکن غیرملی‌پوش منچستریونایتد که نه درگیر یورو 2016 هستند و نه کوپا آمه‌ریکا از تاریخ چهارم جولای (14 تیر) آغاز کند.
 
کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-05-31 10:30:28
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر