فهرست
اعتراض جواب داد؛ آزادی میزبان شاگردان کی‌روش شد
اعتراض جواب داد؛ آزادی میزبان شاگردان کی‌روش شد

اعتراض جواب داد؛ آزادی میزبان شاگردان کی‌روش شد

آی اسپورت - سرمربی تیم ملی ایران در نشست خبری روز جمعه گذشته خود انتقاداتی را نسبت به برخی مسئولان از جمله مسئولان ورزشگاه آزادی مطرح کرده و معتقد بود که مسئولان این ورزشگاه مساعدت و حمایت لازم را با تیم ملی نداشته‌اند و نسبت به مواضع تیم ملی، دیدگاهی خصمانه دارند.
طی روزهای بعد جلساتی بین برخی مسئولان ذیربط از جمله مدبر، رئیس شرکت توسعه و تجهیز با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال انجام شده و درباره اظهارات کی‌روش، بررسی‌های لازم به عمل آمده و تصمیم‌گیری‌هایی نیز انجام شد که از جمله آنها می‌توان به برکناری رئیس مجموعه ورزشی آزادی نیز اشاره کرد، هرچند که مسئولان شرکت تجهیز معتقدند این برکناری ارتباطی به پاسخگویی نیکوخصال به انتقادات کی‌روش نداشته و وی به خاطر برخی مسائل داخلی از سمت خود برکنار شده است.
حالا قرار شده مسئولان شرکت توسعه و تجهیز، حمایت از تیم ملی را دستور کار قرار داده و مساعدت لازم را برای برگزاری دیدارهای آینده تیم ملی در ورزشگاه آزادی انجام شود.
البته اقدامات لازم برای برگزاری دیدار هفته آینده ایران و قرقیزستان که در تاریخ ۱۸ خرداد برگزار می‌شود انجام شده و حتی قرار است دیدار تیم‌های ملی ایران و قطر نیز در تاریخ ۱۱ شهریور که استارت شاگردان کی‌روش برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است، نیز در همین ورزشگاه برگزار شود. قول‌هایی هم داد شده که تا تاریخ فوق اقدامات لازم برای صندلی‌دار شدن طبقه دوم ورزشگاه آزادی انجام شود.
 
کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-31 11:25:03
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۹
یارو بی عرضه بوده می دونسته اخراج می شه گفته یه مصاحبه علیه کیروش کنم حداقل لمپنا هوامو داشته باشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر