فهرست
گزارش روز: خانه تکانی منصوریان در استقلال/ چه کسانی می‌روند؟
گزارش روز: خانه تکانی منصوریان در استقلال/ چه کسانی می‌روند؟

گزارش روز: خانه تکانی منصوریان در استقلال/ چه کسانی می‌روند؟

آی اسپورت- وضعیت این روزهای استقلال را می‌شد از مدتها قبل پیش بینی کرد. شاید از همان ابتدای فصل که بین دو گزینه استیماچ و منصوریان، گزینه سومی به نام پرویز مظلومی سرمربی استقلال شد! از آن زمان تاکنون، استقلال با بحران‌های مختلفی مواجه شده. از شکست سنگین در شهرآورد تا تقدیم قهرمانی لیگ به استقلال خوزستان و حالا شکست در فینال جام حذفی.
این ناکامی‌ها را که کنار روش انتخاب مظلومی به عنوان سرمربی استقلال می‌گذاریم به یک نتیجه می‌رسیم. اینکه او قطعا می‌رود و مربی جدیدی جایگزینش می‌شود. مربی جدیدی که بیاید و تغییر و تحول ایجاد کند. یکی مثل منصوریان که انگار از مدتها قبل با او توافق شده تا روی نیمکت استقلال بنشیند و این تیم را از وضعیت کنونی نجات بدهد.
از همان روزی که منصوریان، فردای بازی نفت- سایپا از هفته سی‌ام لیگ برتر به فدراسیون رفت تا قرارداد خود را فسخ کند، می‌شد به این نتیجه رسید که کار او با استقلال برای سرمربیگری در این تیم نهایی شده. حتی گفته می‌شد او در فینال جام حذفی روی نیمکت می‌نشیند و زودتر از موعد جانشین مظلومی می‌شود.  این اتفاق اما رخ نداد. منصوریان در خانه نشست و روزه سکوت گرفت تا موعد حضورش در استقلال از راه برسد. سکوت او البته فقط اختصاص داشت به رسانه‌ها. او در محافل خصوصی حرف‌هایی از توافقش با استقلال به میان می‌آورد. مثل مراسم عروسی پسر مهدی محمدنبی، دبیر سابق فدراسیون فوتبال و دوست صمیمی‌اش. منصوریان در پاسخ به سوالی که کارش با استقلال به کجا رسیده، پاسخ داد: «همه چیز حل شده و فقط مانده یک امضا. بعد از فینال جام حذفی سرمربی استقلال می‌شوم و کارم را آغاز می‌کنم.»
منصوریان حالا گزینه نخست استقلال برای سرمربیگری است. شاید به همین دلیل هم هست که فرهاد مجیدی سکوت خود را شکسته و تاکید کرده که فعلا قصد حضور در استقلال را ندارد. این حرف مجیدی یعنی استقلال سرمربی‌اش را انتخاب کرده و مسوولان روی نام منصوریان به اتفاق نظر رسیده‌اند. منصوریان اما اهداف جدیدی در استقلال دارد. او باز هم در صحبت‌هایی خصوصی، جملاتی به زبان آورده که جالب است: «با استقلال امضا کنم، 90 درصد باشگاه را تغییر می‌دهم. از آبدارچی تا مدیرعامل! 10 درصد بقیه هم بعضی از اعضای باشگاه هستند و البته جهانیان که عضو هیات‌مدیره است و در آینده مدیرعامل می‌شود.»
منصوریان می‌خواهد قلع و قمع کند و تیم خود را در استقلال تشکیل بدهد. تیمی که کادر فنی‌اش را محمد خرمگاه، علی چینی، پیروز قربانی و حمید بابازاده تشکیل می‌دهند و البته دیگر مدیری فنی به نام منصور پورحیدری را کنار خود ندارد. ارتباط منصوریان با پورحیدری حسنه نیست و البته او علاقه‌ای هم ندارد تا از فرزاد مجیدی روی نیمکت و به عنوان سرپرست استفاده کند. پس انتخاب سرپرست هم یکی از ماموریت‌های ویژه منصوریان است. اینکه کسی بیاید و ارتباطی با مربیان قبلی و البته آلترناتیوهای احتمالی نداشته باشد، مهم‌ترین دغدغه او است. دغدغه‌هایی که حالا به دست رسانه‌ها رسیده، آن هم در شرایطی که قرار است منصوریان به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی و مشغول به کار شود.
امیر اسدی
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-31 11:18:52
نظر دهید
۴ نظر
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۳
برومند رو سرپرست کن
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۷
اینجوری که فرناز شیرش خشک می شه
اس اسی
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۸
ببینیم عرضه داری جلوی رحمتی سیاه باز و عوضی بایستی یا تو هم مثل مظلومی وا میدی!
ما همه لنگی هستیم
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۹
منصوریان احتمالا باید از عالیجناب رحمتی (کاپیتان و صاحب و همه کاره باشگاه) کسب اجازه کنه بعد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر