فهرست
گلزن استقلال به پرسپولیس می‌رود/ مذاکره با معاون اقتصادی!
گلزن استقلال به پرسپولیس می‌رود/ مذاکره با معاون اقتصادی!

گلزن استقلال به پرسپولیس می‌رود/ مذاکره با معاون اقتصادی!

آی اسپورت- فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران از دیروز به صورت رسمی استارت خورد و اکثر تیم‌های لیگ برتری برای حضوری قدرتمندانه در لیگ شانزدهم مذاکرات خود را با بازیکنان آغاز کردند. باشگاه پرسپولیس هم به جرات می‌توان گفت فعال‌ترین تیم تا به اینجا در بحث نقل و انتقالات بوده.

گویا جدیدترین هدف سرخپوشان تهرانی مهاجم استقلال تهران است. پروپژیچ بازیکن کروات لیگ پانزدهم استقلال که دست بر قضا رابطه‌ای نزدیک هم با برانکو ایوانکوویچ در تهران دارد؛ نامش در حوالی این تیم شنیده می‌شود. برخی اخبار حکایت از این دارد که استقلالی‌ها تمایلی به ادامه همکاری با این مهاجم بلندقامت ندارند و از طرفی برانکو هم به دنبال خرید یک مهاجم هدف و بلندقامت است. در همین رابطه دیروز مدیر برنامه‌های این بازیکن کروات در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد تا مذاکرات اولیه را با محمد ترکاشوند، معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس انجام دهد.
هر چند که این مدیر برنامه بازیکنان دیگری را هم تحت قرارداد دارد اما به نظر می‌رسد در میان صحبت‌های طرفین درباره پروپژیچ بحث جدی وجود داشته باشد. ظاهرا لوکا ماریچ، هموطن پروپژیچ در این انتقال احتمالی نقش داشته است.
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-31 11:34:53
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۱
این چیه میخوان بیارن .این برانکو معلوم نیست چی کار میکنه حالش بده
فرناز
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۲
مدیر برنامه هاش هر کی هست کارش رو خوب بلده با اسم پرسپولیس الانه چند روزه چپ و راست تو سایت ها داره تبلیغش میــکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر