فهرست
خبر فوری: علیمنصور صبح با افشارزاده توافق کرد، ظهر به وزارت ورزش رفت
خبر فوری: علیمنصور صبح با افشارزاده توافق کرد، ظهر به وزارت ورزش رفت

خبر فوری: علیمنصور صبح با افشارزاده توافق کرد، ظهر به وزارت ورزش رفت

isport.ir- درحالی که از علیرضا منصوریان به عنوان گزینه اصلی هدایت استقلال برای فصل آینده نام برده می شود و مدیران باشگاه از او برنامه گرفته اند، سرمربی فصل پیش تیم نفت صبح امروز سه شنبه به وزارت ورزش رفت و در جلسه ای با بهرام افشارزاده شرکت کرد. یک منبع نزدیک به باشگاه استقلال  تاکید کرد که نشست افشارزاده با منصوریان مثبت بوده و او به احتمال فراوان روی نیمکت آبی پوشان خواهد نشست. جلسه منصوریان و افشارزاده در شرایطی برگزار شد که قرار است هیات مدیره استقلال امروز تشکیل جلسه دهد و تکلیف سرمربی فصل آینده آبی پوشان را به طور قطعی مشخص کند.
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-31 12:31:42
نظر دهید

۳ نظر
آبیته
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۰
اقای منصوریان مشکل اصلیه استقلال هیت مدیره و مدیرعاملش بود که هنوزم هستن.
لطفا از جذب پیرمردهای تمام شده از تیمهای دیگه جدا خودداری کن و برای موفقیت خودت و استقلال از کارشناسان زبده وحرفه ای و سطح بالا مشاوره بگیر.
از من کوچکتر به تو نصیحت جلوی این رحمتی عوضی و ازخود راضی کوتاه نیا و اجازه نده توی هرکاری دخالت کنه. امیدواریم تا اخره فصل هم ارامش تیمت و هم خودت حفظ بشه و تیم دچارتنش ها و حواشی نشه پس دیگه حرفی از عمران زاده و برهانی و امثالهم نزن که مستقیم رو اعصاب و روان هوادارا میشینه و الانم اگه صداشون در نیاد تا اخره فصل مطمئنا با خودت و بازیکنای مذکور بارها دچارمشکل خواهند شد که این یعنی تحلیل رفتن عمده انرژی تیم.
اولویتت چه در خرید و چه در بازی دادن کیفیت و کارایی و انگیزه و تعصب بازیکن باشه و نه باند بازیها و خواسته های رحمتی و مسایل ناجوانمردانه دیگه.
موفق باشی تو اس اس و امیدوارم روزی موقع رفتنت خاطرات شیرینی رو بجا بگذاری .والسلام
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۰۲
استقلالم می خواد دفاعی بازی کنه پس
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۸
یه کچل رفت یه کچل دیگه اومد.بابا فرنازو بیارین حداقل گیس داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر