فهرست
اختصاصی آی اسپورت/ «مک درموت»به استقلال می‌آید: استخدام رفیق کی‌روش از سوی علیمنصور!
اختصاصی آی اسپورت/ «مک درموت»به استقلال می‌آید: استخدام رفیق کی‌روش از سوی علیمنصور!

اختصاصی آی اسپورت/ «مک درموت»به استقلال می‌آید: استخدام رفیق کی‌روش از سوی علیمنصور!

آی اسپورت - کاوه رضایی و وحید امیری، دو وعده بزرگ منصوریان به مدیران استقلال برای نشستن روی نیمکت باشگاه بودند. کاوه رضایی، احتمالا به قطر می‌رود و امیری هم فعلا به پرسپولیس نزدیک از استقلال است. منصوریان برای جبران این شکست و هموار کردن مسیر جذب بازیکنان تیم ملی، یک ایده منحصر به فرد دارد. سرمربی جدید استقلال، می‌خواهد فصل بعد یکی از نزدیک‌ترین دوستان کی‌روش و بدنساز سابق او در تیم ملی را به کادرفنی تیمش بیاورد.

میک مک درموت، اوایل حضور کی‌روش در ایران مربی بدنساز تیم ملی بود و تاثیر زیادی روی موفقیت ایران داشت. او در میانه راه، مشکلات خانوادگی را برای جدایی بهانه کرد اما به نظر می‌رسید مشکل اصلی، اختلاف مالی با فدراسیون و بدقولی‌های مکرر بر سر پرداخت دستمزدش بوده است. حالا منصوریان تصمیم گرفته با استخدام مک درموت در استقلال، با یک تیر دو نشان بزند. هم تیمش را تبدیل به یکی از آماده‌ترین تیم‌های ایرانی از لحاظ بدنی بکند و هم کی‌روش را به سمت استقلال بکشاند.

علاقه بازیکنان لیگ برتری به کار کردن با برانکو، در هفته‌های اخیر برگ برنده پرسپولیس در نقل و انتقالات بوده و حالا منصوریان می‌خواهد با ایجاد بازی کی‌روش - برانکو، کفه ترازو را به نفع خودش تغییر دهد. ملی‌پوشان تیم ملی، بزرگترین ستاره‌های نقل و انتقالات لیگ هستند و نظر کی‌روش می‌تواند تاثیر مستقیمی روی انتخاب آینده آن‌ها داشته باشد. فعلا تنها مشکل سر راه استقلال، قیمت بالای مک درموت است. رقم سنگینی که استقلالی‌ها، باید برای اجرای پروژه منصوریان بپردازند.
کد خبر: 9406
  ۹  
آی اسپورت
2016-05-31 13:45:15
نظر دهید

۹ نظر
پرززز
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۱
چ ربطی داشت.مثلا این بدنساز قراره چ انگیزه ای ایجاد کنه .بازیکنان پول از هر چیزی براشون مهمتره اصلا هدف
نویسنده رو متوجه نمیشم
اکبر محمدزاده
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۳
خیلی عالیه. استقلال میشه تیم کی روش. قشنگ معلومه که کی روش میخواد برانکو رو بگیره
فرزاد
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۴
درمونت یکی از بهترین بدنسازای دنیاست. این بهترین خرید استقلاله
امیرخان
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۴
یاد کریم بوستانی افتادم که دستیار قلعه نویی بود
مجید
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۳۴
من هوادار استقلال نقشی در انتخاب سرمربی ندارم اگر قرار یکسال دیگه این بار علی منصور را تحمل کنیم پس منصوریان یک مروری به وضعیت سرمربیان سابق تیم داشته باشد...ا...تمام سالهایی که استقلال تمرین دهنده خارجی داشته از گمالویچ گرفته تا هنکه کاملا موفق بوده....2حتما تمرین دهنده باید های کلاس باشد...مراقب باشد قلم به مزدهای پرسپولیس بعداز موفقیت تیم شروع میکنند نتایج رو به حساب دستیار گذاشتن تا سرمربی علیه اون موضع گرفته و وی را حذف کند....نبود ب ازیگردانی که انرژیک هم باشد مساوی ایی با آب در هاون کوفتن....روی اجرای خواسته هایش تا به آخر بی ایستد وگرنه میشود.......
amir
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۶
بازیکنان تاپ ، سرمربی حرفه ای تر ، ثبات بیشتر ، سهمیه قطعی لیگ قرمانان آسیا ، و در آخر مهم ترین آیتم هیچ بازیکنی از نظر اقتصادی پرسپولیس نقد را با استقلال نسیه عوض نمیکنه ، حالا شما برو بمب بترکون
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۵۰
منصوریان مربی حاشیه ها.میترسم اینقد به این حواشی توجه کنه که کار اصلیش که همون مسایل فنیه رو فراموش کنه
رحمتی نماد بازیکن سالاری
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۵۲
منصوریان احتمالا باید از عالیجناب رحمتی (کاپیتان و صاحب و همه کاره باشگاه) کسب اجازه کنه بعد.
-
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۳
خوشم میاد علی منصور از الگوهای برانکو استفاده میکنه
آفرین

اینکه از مربی های بهتر الگوبرداری بشه خیلیخوبه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر