فهرست
خلعتبری، دومین شکار بزرگ کمالوند: رویای دو تیم تبریزی در آسیا
خلعتبری، دومین شکار بزرگ کمالوند: رویای دو تیم تبریزی در آسیا

خلعتبری، دومین شکار بزرگ کمالوند: رویای دو تیم تبریزی در آسیا

آی اسپورت - بازی‌های خوب تراکتورسازی در نیم فصل دوم، نتوانست سرخ‌پوشان تبریزی را به لیگ قهرمانان آسیا برساند و آن‌ها بخاطر یک امتیاز کمتر در لیگ و شکست استقلال در فینال حذفی، شانس آسیایی شدن در فصل آینده را از دست دادند. حالا نماینده‌های تبریز، خودشان را برای یک فصل رویایی و بازگشت با دو نماینده آماده می‌کنند.

تراکتورسازی با وجود جدایی چند بازیکن سربازش، فصل آینده ستاره‌های زیادی در اختیار خواهد داشت و در طرف دیگر، گسترش فولاد هم برای اولین بار تیمی در حد کسب سهمیه آسیایی می‌بندد. خسوس و ابراهیم‌زاده، با این باشگاه قرارداد بسته‌اند و چاگو و خلعتبری هم در آستانه حضور در تبریز هستند. خلعتبری امروز با گسترش فولاد به توافق رسید و اگر اتفاق خاصی نیفتد، فصل بعد در این تیم به میدان می‌رود.

گسترش فولاد فصل پیش هم با پیمنتا، ابراهیمی، درویشی، شجاعیان و باتیستا تیم آماده‌ای در اختیار داشت و فصل بعد با حضور ستاره‌های جدید، می‌تواند یکی از مدعیان اصلی کسب سهمیه آسیایی باشد. سعید آقایی، مدافع چپ تراکتورسازی هم قرارداد قرضی‌اش با این تیم به پایان رسیده و در صورتی که گسترشی‌ها قصد فروش او را نداشته باشند، فصل بعد در تیم کمالوند به میدان می‌روند.
کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-31 15:21:42
نظر دهید

۵ نظر
قرمز تراکتوری
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۳۳
خلعتبری سنش زیاده ، گسترش واسه چی میخواد خلعتبری رو بخره ، کمالوند بهتره بره بازیکنایی مثل شجاعیان رو از تیمای دیگه شناسایی کنه و بیاره گسترش .
فرناز
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
جناب قرمز شجاعیان جوونه اونوقت ؟؟؟؟
مهدی
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۰۷
اگه گسترش بتونه این ستاره ها رو جذب کنه ما تبریزی ها هم قول میدیم ازشون حمایت کنیم تا قهرمان بشن.
آذربایجان تیملری فرق المز رحلری
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
کرار بیاد غوغا میکمنه
تبریزلی
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۲
مدرسه پیرمردها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر