فهرست
دیسلایک: ظهر بخیر آقای وزیر!
دیسلایک: ظهر بخیر آقای وزیر!

دیسلایک: ظهر بخیر آقای وزیر!

آی اسپورت- بیست‌و‌چهار سکوت استقلالی‌ها بعد از شکست در ضربات پنالتی فینال خرمشهر، با افشاگری‌های پرویز مظلومی در استودیوی نود شکسته شد. سرمربی مغضوب باشگاه در برنامه پربیننده شبکه سوم، از تنهایی‌اش در استقلال حرف زد و از اینکه بعد از شکست ر دربی، دیگر هیچکس تمایلی به حفظ او نداشته و بازیکن بزرگ تیم، در سودای نشاندن فرهاد مجیدی روی نیمکت بوده است. صبح امروز، ماجرای مظلومی و استقلال شکل حادتری به خودش گرفت. حالا نوبت به مدیران باشگاه بود که دست به افشاگری بزنند و تاکید کنند که از روز اول، علاقه‌ای به امضای قرارداد با پرویز نداشته‌اند. آن‌ها به دنبال یک مربی خارجی بودند اما زیر سایه سنگین وزیر، تن به انتخاب مظلومی دادند. حالا دیگر شخص وزیر ورزش و جوانان نیز، بخشی از پازل ناکامی این فصل استقلال است. چهره‌ای که با دخالت مستقیمش در باشگاه، سرنوشت استقلال را تغییر داده و درست مثل همیشه، الزامی برای پاسخگویی احساس نمی‌کند.
 
«کی‌روش، کارگر ماست». همین یک جمله، به وضوح ادبیات و نگاه محمود گودرزی به حوزه‌های مختلف ورزشی را عیان می‌کند. ظاهرا از نگاه آقای وزیر، تمام افراد فعال در فوتبال ایران وظیفه دارند تصمیم‌ها و صحبت‌های‌شان را با وزارت هماهنگ کنند. نتیجه بی‌میلی گودرزی به حضور مربیان خارجی در فوتبال ایران، تباه شده استقلال با نمایش‌های وزیرپسندِ پرویز مظلومی است. او که هنوز نتوانسته تغییر مطلوب‌اش را روی نیمکت تیم ملی اعمال کند، ابتدا باشگاه پرسپولیس را به بن بست رساند و حالا استقلال را به مسیر قهقرا هدایت می‌کند. روزهای خوب پرسپولیس، درست از وقتی آغاز شدند که دخالت مستقیم وزیر در تصمیمات باشگاه به حداقل رسید و حالا به نظر می‌رسد مدیران استقلال نیز چاره‌ای به جز مشخص کردن محدوده اختیارات‌شان و حذف وزیر از تصمیم‌های کلیدی نداشته باشند.
 
 
در اولین دقایق از آخرین انتخابات فدراسیون فوتبال، وزیر با لحنی بسیار تند از سرخابی‌ها انتقاد کرد و آن‌ها را آویزان دولت دانست. بعد از صحبت‌های امروز افشارزاده اما به نظر می‌رسد این وزارت ورزش است که اصرار دارد آویزان استقلال و پرسپولیس باشد و در همه تصمیم‌های آن‌ها دخالت کند. کارلوس کی‌روش به عنوان کارگر وزارت ورزش، مرد موفقی در فوتبال ایران بوده است. کاش شما هم به عنوان کارگر مردم، کمی و فقط کمی برای فوتبال مفید بودید آقای وزیر! 
کدخبر:9405
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-05-31 15:45:07
نظر دهید
۱۳ نظر
پرززز
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۶
وقتی گفتن وزیر ورزش از اساتید دانشگاه و مرتبط با ورزش هست خوشحال شدیم ولی آقای گودرزی با اختلاف بدترین وزیر روحانی هست و با تصمیمات غیر کارشناسی خود حداقل فوتبال رو نابود کرده چ ملی و چ باشگاهی و چ پایه
فرشاد4واقعی
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۴
دهن بین ترین ادمه دنیاهمین گودرزیه میتونین برین امارشوازنزدیکان خودش دربیارین ادمه ضعیفیه المپیک امسال بهتون ثابت میشه.
amir
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۰۸
یکی از آرزوهام اینه که یه روزی بتونم جفت پا بیام تو صورت آقای وزیر
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
دولت تحقیر وتزویر
مشروح
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۰
اون موقعی که وزیر و مازیار ناظمب دائما به پرسپولیس ضربه می زدند استقلالیها ما رو مسخره می کردند ولی الان خودشون هم گرفتار این اقا شدند!
Danial
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۶
هنوز اونقدر کم حافظه نشدیم که یادمون بره پارسال استیماج رو آوردن تهران که باهاش قرارداد ببندد و ظرف دو ساعت همه چی‌ عوض شد و یهو اسم پرویز مظلومی از تو قوطی وزارت ورزش درامد. گفتند استیماج واسه استقلال گران است و ما هیچ وقت متوجه نشدیم پس چرا و چطور برانکو برای پرسپولیس گران نبود.
مدیر
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۶
ممنون ای اسپرت..واقعا ای اسپرت مطلب ات سر خورد..لغزید..وتاعمق جان نشست..در یک سیستم شایسته سالار وزیر مانند مهره شطرنج بن بست شکن هست ..یعنی کسی که قدرت پردازش اطلاعات رو داره و با کنار هم گذاشتن داده ها صحیح ترین تصمیمات رو که دیگران قادر به گرفتن آن نیستند رو میگیره چون در حوزه خودش بهترینه که شده شاه..وزیر....اما من سوگند میخورم این گودرزی اصلا نمیدونه یک سیستم دینامک چگونه اپگرید میشه.. شاهد من گفته های شماست حاصل تصمیماتش ایجاد بحران مثل اون بگم بگم هست ....جناب روحانی دوست داشتنی یک تدبیری هم برای وزارت ورزش بکن...سالهای سال بایستی آدم هایی مثل افشارزاده بوق به دست باید ورزشگاه میرفتند تا اون رو با عنوان بوقچی افشار قبول میکردیم چه برسه مدیرعامل باشگاه ما بشه...روحانی گرامی آخه با چه معیاری این بابا رو وزیر کردی ...یه نیم نگاهی به کارنامه اش بکنید لطفا
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۰
وزیر ورزش کی و کجا به پرسپولیس ضربه زد؟
sia
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۲۵
از چهارمین پیشنهاد رئیس جمهور برای پست وزارت ورزش چه انتظار دیگه ای دارین؟!
باید علت رو از مجلس "دلواپس" قبلی پرسید!!
محسن.د
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۳
لجن.هم وزیر هم افشارزاده.اگر معترض بود افشارزاده باید قبل قرارداد اجباری با مظلومی یا میگفت یا استعفا میداد که این فایلهای چسبیده به میز،از این کارها نمیکنند!!!!
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۰۲
یادتون بیاد که انتخابات فدراسیون دقیقا زمانی برگزار شد که هنوز دوبازی از لیگ باقی مونده بود و هرسه تیم بالای جدول هم امتیاز بودند.اون روز که وزیر این حرفو زد به یکی از دوستام گفتم نکنه این دلش میخواد پرسپولیس و استقلال قهرمان نشن و اس خوزستان قهرمان بشه؟ اتفاقا همینطور هم شد
-
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۱۷
لمپن ترین وزیر تاریخ
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۵
گند دولت!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر