فهرست
چهره روز: اقبال شفیع پسر خوش‌تیپی که کامپیوتر بلد است!
چهره روز: اقبال شفیع پسر خوش‌تیپی که کامپیوتر بلد است!

چهره روز: اقبال شفیع پسر خوش‌تیپی که کامپیوتر بلد است!

آی‌اسپورت- «ماشالله خوش تیپ و قد بلند است، کامپیوتر هم که بلد است. روزی کلی از وقتش را در اینترنت می‌گذراند و همه چیز را می‌خواند. چه ایرادی دارد؟ آینده برای این‌هاست». این نخستین واکنش و البته توجیه بهرام شفیع در باره ورود پسرش به تلویزیون و برنامه ورزش و مردم در سال‌های گذشته بود. شفیع همچنین پیشتر برای اینکه حضور پسرش در تلویزیون را به شکل دیگری توجیه کند، گفته بود: «اگر من پسرم را به تلویزیون آوردم ، پدر مزدک میرزایی هم کارگردان بود و او هم همین طور وارد تلویزیون شده است». او البته کمی قبل‌تر صحبت‌هایی کاملا برعکس را مطرح می‌کند: «امیر اقبال حُسن کارش این است که اصلا تپق نمی‌زند. البته من خیلی موافق نبودم که به این حرفه رو بیاورد، اما واقعا علاقه دارد».

امیر اقبال شفیع که به اعتقاد پدرش به خاطر خوش تیپ بودن وارد صدا و سیما شد. حالا پس از چند سال کار کردن کنار پدر و همچنین گزارشگری در شبکه ورزش در آستانه المپیک مجری برنامه همگام با ورزش شده است. برنامه‌ای که روزانه با حضور یک رئیس فدراسیون المپیکی از شبکه سه روی آنتن می‌رود. بدون شک اقبال شفیع نخستین آقازاده‌ای نیست که از طریق رانت پدر بدون پشت سر گذشته مراحل طبیعی وارد حوزه‌ای می‌شود که خانوادگی آن را حق مسلم خود می‌دانند. همانطور که روزی حبیب اله شیرازی رئیس هیات فوتبال تهران هم برای توجیه استفاده از پسرش در مراسم قهرمانی لیگ برتر خوش تیپ بودن او را عامل انتخابش اعلام کرد.
کدخبر:9412
۳ ۱۰  
آی اسپورت
2016-05-31 19:09:32
نظر دهید

۱۰ نظر
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۴
خوبه این پدر پسرشو یجاییی چپوند شفیع نوکر افتابه ابی
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۴
این خوشتیپه؟!
فرناز
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
تا بوده همین بوده و هست ... از ماست که بر ماست ...
مش‌مهدی - هلند
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۱
وقتی کل سیستم رادیو تلویزیون بی‌بی‌سی بیست هزار کارمند در دنیا داره، و صداوسیمای بی‌نهایت محبوب ایران چهل‌و‌هشت‌هزار کارمند، دیگه رانت و فساد و دروغ و دغل باید تا حالا براشون نقل و نبات شده باشه. تمام تهیه‌کننده‌های صداوسیما بودجهٔ ساخت سریالها رو که چند ده میلیاردی هم هست، صرف خرید زمین و ساخت‌و‌ساز شخصی میکنن و کسی خم به ابرو نمیاره. صداوسیما یکی از سازمان‌های بی‌اندازه فاسد است که مثل بقیهٔ چیزها هیچ‌وقت درست نخواهدشد.
۱
اعرابی
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۹
توجیح ?????????
زشته به خدا
مشروح
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۲
تو ایران انتصابات هیچ ربطی به شایستگی نداره و فقط باید پدر پر نفوذ داشته باشی!
۱
-
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۵۶
خود شفیع بعد 40 سال مجری گری هنوز اصول اولیه مجری کری هم بلد نیست برنامه ورزش و مردم با اینکه یکی از بهترین ساعت ها رو داره اما واقعا غیر قابل تحمله.به قدری توی حرف مهمون برنامه میپره و تیکه های بی مزه میندازه که آدم دلش میخواد تلویزیون و خورد کنه.البته احتمالا میدونید که خود شفیع چجوری اومده تلویزیون ؟یه نسبت های فامیلیه خوبی داره ایشون
به هر حال شاید خدا کمک کرد پسرش بیاد جاش خودش بره والا هر کی بیاد از شفیع بهتره حتی پسر مثلا خوش تیپش
۲
-
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۷
تا وقتی صداوسیما درآمد فوق میلیاردی از فوتبال داره وضعیتش درست نمی شه و قومی و قبیله ای می مونه
rza
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۵۵
والامن تا حالا فکر میکردم اقازادها و استفاده از رانت مال دولتمردان و پسرانشون هست که دستشون در بیتالماله و... الاایوحال بنده به شخصه حاضرم چنین رانتهایی تو کشور باشه یعنی یه جوانی جای پدرش در فلان اداره استخدام شه اما پول مردم توسط دله دزدان اقازاده به یغما نره!!
حمید رشیدی
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۵۹
روزگاری من از مریدان بهرام شفیع بودم.خبلی دوستش داشتم یکشنبه شبی نبود که تا نیمه شب پای برنامش نشینم!بخدا نذر میکردم که فوتبال دربی یا مورد علاقمو شفیع گزارش کنه.اما از وقتی لودگی رو چاشنی برنامش کرد و با مهمانای برنامه شوخی های اعضای خرد کن میکنه غیرقابل تحمل شد.در مورد امیر اقبال هم حرفی واسه گفتن ندارم!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر