فهرست
سوال روز: دانشگر بازیکن آزاد است؟
سوال روز: دانشگر بازیکن آزاد است؟

سوال روز: دانشگر بازیکن آزاد است؟

آی اسپورت - بعد از شکست استقلال در خرید طیبی و کولیبالی، آبی‌های پایتخت سراغ محمد دانشگر رفته‌اند. مدافع جوان نفت منصوریان که سرمربی سابق نفت و آینده استقلال علاقه ویژه‌ای به او دارد. دانشگر نیم فصل اول نیمکت نشین زوج سیدجلال - سانتوس بود اما با جدایی سانتوس به ترکیب اصلی رسید و منصوریان، رضایت زیادی از عملکرد او داشت.

مانع بزرگ حضور دانشگر در استقلال، قرارداد او با نفت تهران است. دانشگر تا سال 97 با نفت قرارداد دارد و اوضاع بلاتکلیف باشگاه، باعث شده بازیکنان تیم هم سرنوشت‌شان را ندانند. بر اساس قوانین لیگ، بازیکنانی که کمتر از 50 درصد از قراردادشان را دریافت کرده‌اند می‌توانند یک طرفه فسخ کنند. قانونی که در مورد منصوریان و بیرانوند اجرا شد اما دیگر بازیکنانی که درخواست‌شان را به سازمان لیگ دادند، فعلا معطل هستند تا رئیس جدید سازمان لیگ انتخاب شود.

در صورتی که قنبرزاده به عنوان رئیس سازمان لیگ انتخاب شود، نفتی‌ها برای گرفتن امضای فسخ قرارداد با باشگاه سابق‌شان کار سختی خواهند داشت. فعلا استقلال و دانشگر، برای امضای قرارداد جدید باید یا با نفت به توافق برسند، یا منتظر انتخاب رئیس جدید سازمان لیگ باشند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-05-31 17:13:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر