فهرست
تونی اولیویرا: از فولاد و مربی اش خوشم می آید/ هیچ جای دنیا ندیدم 5 تیم مدعی قهرمانی باشند!
تونی اولیویرا: از فولاد و مربی اش خوشم می آید/ هیچ جای دنیا ندیدم 5 تیم مدعی قهرمانی باشند!

تونی اولیویرا: از فولاد و مربی اش خوشم می آید/ هیچ جای دنیا ندیدم 5 تیم مدعی قهرمانی باشند!

آی اسپورت- تونی اولیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال حاضر شد و درباره این دیدار گفت: فردا روز مهم و هیجان‌انگیزی برای ما خواهد بود و تا حالا در لیگ ایران هیچ‌وقت این اتفاق نیفتاده که 5 تیم برای قهرمانی مبارزه کنند.چند تیم بازی‌هایشان به خودشان ربط دارد مثل نفت و فولاد و بقیه تیم‌ها نتایج‌شان به تیم‌های دیگر مرتبط است. فردا روز بزرگی خواهد بود که شاید تیم‌ها قلب‌هایشان از هیجان بتپد.

تیم شما هم انگیزه دارد؟!

 متأسفانه ما در کورس قهرمانی نیستیم ولی مستقیم و یا غیرمستقیم در این موضوع نقش داریم. ما مقابل تیمی بازی می‌کنیم که کم می‌بازد و تجربه زیادی دارد. استقلال مربی باهوش و با انگیزه‌ای دارد و از لحاظ دفاعی بسیار خوب و قوی است و در ضربات ایستگاهی عالی کار می‌کند. ما به تهران آمده‌ایم و سعی می‌کنیم بهترین بازی را انجام دهیم و تیمی سامان‌دهی شده راهی زمین کنیم البته ما نماینده تراکتورسازی از شهر تبریز هستیم که تیم‌مان یک تیم کامل و ریشه‌دار است به همین خاطر هواداران زیاد ما از ما توقع دارند و ما امیدوار هستیم شادی دیگری را برای مردم به ارمغان بیاوریم.

مصدوم یا محرومی دارید؟! فکر نمی‌کنم غایب داشته باشیم.

محمد ابراهیمی هم با شماست؟! خیر او با ما نیست.

فردا شانس قهرمانی را برای کدام تیم بیشتر قائل می‌شوید؟!

شما می‌دانید که قهرمانی کدام تیم به خودش مربوط است، طبیعتاً نفت تهران این شرایط را دارد ولی من از فولاد خوزستان و مربی‌اش خیلی خوشم می‌آید اما من تصمیم‌گیرنده نیستم و چیزی که می‌دانم این است که هر پنج تیم می‌توانند قهرمان شوند. پنج مربی برای اول شدن می‌جنگند و تنها کسی که خودش را برای سال بعد و حضور در آسیا گارانتی کرده من هستم که اینجا مقابل شما نشسته است.

 آیا در سال‌های مربی‌گری‌تان در کشورهای دیگر تاکنون دیده بود که 5 تیم شانس قهرمانی داشته باشند؟!

من چنین چیزی ندیده بودم و سخت می‌شود در دنیا چنین اتفاقی رخ دهد ولی واقعاً‌ هیجان‌انگیز است که چنین چیزی رخ داده است. البته تیم‌های فولاد و نفت حضورشان تا اینجا طبیعی نبوده چون همیشه استقلال-پرسپولیس و سپاهان مدعی قهرمانی هستند ولی نفت مربی خوبی دارد که در مدتی کوتاه کار بزرگی انجام داده است.

     
آی اسپورت
2014-04-10 14:38:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر