فهرست
توافق هیات مدیره استقلال روی منصوریان: اسکوچیچ فقط یک رای!
توافق هیات مدیره استقلال روی منصوریان: اسکوچیچ فقط یک رای!

توافق هیات مدیره استقلال روی منصوریان: اسکوچیچ فقط یک رای!

آی اسپورت - اخبار و شایعات مربوط به انتخاب منصوریان به عنوان سرمربی جدید استقلال، کم کم تبدیل به واقعیت می‌شوند. جلسه امروز هیات مدیره استقلال، برای انتخاب سرمربی جدید تیم برگزار شد و هر کدام از اعضا، نظرشان را دادند. پرویز مظلومی سرمربی فعلی تیم تقریبا هیچ رای موافقی برای ماندن در باشگاه نداشت و خیلی زود اعضا سراغ انتخاب جانشین او رفتند.

اسکوچیچ که گفته می‌شد شانس زیادی برای نشستن روی نیمکت استقلال دارد، فقط یک رای موافق در هیات مدیره داشت و تمام اعضا، با انتخاب سرمربی خارجی مخالفت کردند تا پرونده این مربی کروات خیلی زود بسته شود. بعد هم توافق اولیه بر سر منصوریان انجام شد اما تصمیم نهایی، فردا گرفته می‌شود.

مجید نامجو مطلق تنها رقیب منصوریان برای نشستن روی نیمکت آبی‌هاست. نامجو مطلق هم فردا با استقلالی‌ها مذاکره می‌کند تا آن‌ها تصمیم نهایی را بگیرند، اما به نظر می‌رسد کار انتخاب منصوریان نهایی شده و فردا، فقط باید منتظر اعلام رسمی این خبر بود.

فصل پیش هم استقلالی‌ها جلسات انتخاب مربی را با نام‌هایی مثل استیماچ و اسکوچیچ آغاز کردند اما خیلی زود تصمیم به انتخاب یک مربی خودی با سابقه بازی در استقلال را گرفتند. مسیری که به نظر می‌رسد این فصل هم طی شده و هافبک سابق استقلال، جای مهاجم پیشین این تیم را روی نیمکت مربیگری می‌گیرد.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-31 17:58:32
نظر دهید

۲ نظر
مجید
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۷
همین گرفتن رای نشون میده هیچکدام دلیل عقل پسند نداشته تا همدیگر رو قانع کنند یعنی هیئتی کار میکنند..عباس آقا امشب قیمه میدیم ...نه ممد جون امشب نوبت قرمه سبزی هست با پیاز قرمز...نه داش قاسم امشب فقط کباب کوبیده...من منصوریان رو میخوام..نه قربونت داش مجید نامجو مطلق جون تو حرف نداره نوبتی هم باشه نوبت داش مجید....این 2 گروه چه فرقی با هم دارند.....ای کاش فوتبال هم محکمه ایی داشت تا این بی لیاقتها کیفر تصمیماتشان رو هم میدیدند ..کاش...
فرناز
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۶
فکر کن اون که گلاه گیس داشت نتونست کیسه را نجات بده این که گلاه کیس هم نداره ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر