فهرست
گزارش ویژه: کودتای مغضوبین  علیه مظلومی
گزارش ویژه: کودتای مغضوبین علیه مظلومی

گزارش ویژه: کودتای مغضوبین علیه مظلومی

آی اسپورت- پرویز مظلومی می توانست هنوز سرمربی استقلال باشد همان طور که افشارزاده بعد از فینال جام حذفی به دوستانش گفته بود:«اگر قهرمان می شدیم، تانک هم مظلومی را تکان نمی داد». اما استقلال جام را داد تا مظلومی را دیگر نبیند. در این شکست ردپای بازیکنانی به چشم می آید که در طول فصل مورد غضب مظلومی قرار گرفته و حالا به نوعی با گرفتن انتقام شان از او، کودتای تاریخی شان را تکمیل کردند.
علیرضا رمضانی
بازیکنی بود که از همان روز اول، مظلومی علاقه ای به بازی دادنش نداشت. جوان محبوب قلعه نویی از مصدومیت رباط صلیبی برگشت ولی همچنان فقط تمرین می کرد. در نیم فصل قرار شد راهی سپاهان شود تا رسول نویدکیا بیاید. حتی مهدی مومنی به عنوان جانشینش جذب شد ولی درنهایت رمضانی ماند. برابر استقلال اهواز در ترکیب اصلی قرار گرفت ولی بعد از چند مانور بد و انبوهی توپ از دست داده، مصدوم و تعویض شد. او تمرینات خوبی را پیش از بازی با ذوب آهن انجام داده بود تا جاییکه مظلومی مجبور شد به خاطرش روی نام محسن کریمی خط قرمز بکشد ول رمضانی تنها بازیکنی بود که پنالتی اش گل نشد؛ بازیکن چپ پایی که با پای راست پنالتی زد و خراب کرد.
آرش برهانی
وقتی در همان بازی اول فصل برابر سیاه جامگان درخشید و خودی نشان داد، خیلی ها گول خوردند که قلعه نویی بلد نبود از او بازی بگیرد ولی ثابت شد حق با قلعه نویی بود که برهانی دیگر تمام شده است. برهانی در نیمه دوم فصل کمتر بازی کرد ولی فشار عدم حضورش در ترکیب به قدری بود که مظلومی مجبور شد نامش را در ترکیب اصلی دربی بنویسد ولی برهانی برابر پرسپولیس هم افتضاح بود. شماره 9 قبل از بازی با ذوب آهن، روزهای زیادی را به دلیل مراسم ازدواج برادرش دور از استقلال و تمرینات گذراند ولی به واسطه تجربه اش جلوتر از پییچ به زمین آمد تا پنالتی بزند اما نه تنها از زیر بار پنالتی زدن شانه خالی کرد بلکه موقعیتی استثنایی را هم هدر داد. آخرین ضربه او به توپ با پیراهن استقلال، یک جام را از این تیم گرفت.
حنیف عمران زاده
درگیری های لفظی اش با مهدی رحمتی به مذاق مظلومی خوش نیامد. عمران زاده در هفته های پایانی از لیست 18 نفره خط خورد و حتی خبر اخراج محترمانه اش تحت عنوان در اختیار باسگاه قرار گرفتن هم مطرح شد اما با محرومیت مگویان برابر تراکتورسازی، مظلومی او را به ترکیب اصلی برگرداند. عمران زاده پس از این اتفاق هرگز نمایش خوبی نداشت و بالاخره با تکلی که زد، دروازه رحمتی را به دردسر انداخت. ضربه اسماعیلی فر با بیشترین فاصله ممکن از کنار دروازه رحمتی به بیرون می رفت ولی تکل عجیب عمران زاده به صورت کشویی توپ را 180 درجه منحرف و به درون دروازه هدایت کرد.
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-31 19:23:10
نظر دهید
۲ نظر
حامد
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۷
توهمات نویسنده. فک کنم شما اصلا بازی رو ندیدی عزیز دلم. واقعا بعضی قلم ها چقدر باید کثیف باشه که همچین شایعه هایی رو پخش کنه. امیر قلعه نوعی با همه مغضوب بودنش واقعا حرف های خوبی میزد بعضی وقتا
-
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۰۷
همین اینا رو مینویسین دیگه قلعه نویی میگه بعضی از روزنامه نگارا نطفه ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر