فهرست
رحمتی در بازیهای کلیدی استقلال/ روزای بد
رحمتی در بازیهای کلیدی استقلال/ روزای بد

رحمتی در بازیهای کلیدی استقلال/ روزای بد

آی اسپورت- مهدی رحمتی را می توان یکی از 3 بازیکن برتر فصل استقلال لقب داد ولی نباید از یاد برد هر چه به پایان فصل نزدیک می شدیم، خبری از رحمتی آماده ابتدا و میانه های لیگ نبود. او در بازیهای کلیدی استقلال، نمایش های خوبی نداشت و جز خوردن گلهای بد، به عنوان کاپیتان هم نتوانست از نظر روحی تیمش را درست و حسابی تهییج کند.
دربی برگشت
چند واکنش استثنایی و 3 گل بسیار بد؛ رحمتی چیپ عالیشاه را با واکنشی عجیب و غریب از درون دروازه بیرون کشید، در ریباند ضربه علیپور را هم با پایش برگشت داد و با مهار پنالتی طارمی استقلال را در بازی نگه داشت ولی روی گل اول بایستی توپ را به کناره ها دفع می کرد و نه وسط محوطه جریمه. در صحنه گل دوم هم بایستی از دروازه اش برای دفع توپ خارج می شد و اجازه نمی داد ارسال احمدزاده درون محوطه 5/5 متر به طارمی برسد. رحمتی روی گل سوم هم واکنش فوق العاده بدی داشت و بسان گل اول به جای کناره ها را توپ را روی سر رضاییان فرستاد.
بازی با تراکتورسازی
دعوا و درگیری و حاشیه سازی اش در همان دقایق ابتدایی را به گلی که خورد اضافه کنیم. استقلال با دعوای رحمتی، روحیه اش را از دست داد و با بیرون آمدن توپ از دست او روی صحنه گل اول تراکتورسازی، خیلی زود گل مساوی را خورد.
بازی با صبا
پای راست محمد قاضی فاقد قدرت پای چپش است ولی رحمتی با ضربه پای راست او مغلوب شد. شوت آرام قاضی دقت بالایی نداشت ولی رحمتی با شیرجه ای درجا، عبور توپ از کنار دست و پای راستش را تا رسیدن به تور دنبال کرد درحالیکه خیلی راحت می توانست با دنبال کردن مسیر ضربه آن را مهار کند.
فینال جام حذفی
ذوب آهن حتی یک ضربه درون چارچوب که نیاز به واکنش خاصی داشته باشد، نداشت ولی رحمتی با زدن یک گل به خودی همه چیز را خراب کرد. او در دوئل پنالتی ها هم فقط توانست برابر ضربه حسن زاده مسیر توپ را تقریبا درست حدس بزند و در 4 ضربه دیگر صد درصد اشتباه کرد.
 
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-31 19:31:19
نظر دهید
۲ نظر
رحمتی نماد بازیکن سالاری
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۳۵
یه تسبیح صلوات فرستاد و دو دستش رو قنوت کرد و ورد خواند ... ولی آخرش یه پنالتی هم نگرفت!
سید جون مادرت بروووووووووووو
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۴۶
امیدوارم رحمتی هم بارشو جمع کنه و همراه مظلومی و افشارزاده از استقلال بره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر