فهرست
6 میلیون یورو؛ هزینه بازی کردن " کورتوا " مقابل چلسی
6 میلیون یورو؛ هزینه بازی کردن " کورتوا " مقابل چلسی

6 میلیون یورو؛ هزینه بازی کردن " کورتوا " مقابل چلسی

آی اسپورت - دو تیم چلسی و اتلتیکو مادرید با پشت سر گذاشتن پی اس جی و بارسلونا ، موفق شدند به مرحله نیمه نهایی چمپیونز لیگ صعود کنند. فردا جمعه ساعت 1.30 به وقت ایران در " نیون سوئیس " قرعه کشی این مرحله انجام خواهد شد و بدون شک اتلتیکو هرگز دوست ندارد که حریف مرحله بعدش تیم چلسی باشد. اما علت این مساله چه چیز می تواند باشد ؟ 

« تیبو کورتوا دروازه بان تیم اتلتیکو مادرید در واقع بازیکن تیم چلسی محسوب می شود و بصورت قرضی در حال بازی کردن برای اتلتیکو است. بر اساس آنچه در قرارداد قرضی این دروازه بان قید شده است ، چنانچه دو تیم چلسی و اتلتیکو در یک دیدار رسمی ، باهم روبرو شوند باشگاه اتلتیکو به ازای هر بازی باید مبلغ "3 میلیون یورو " به باشگاه چلسی بپردازد و از آنجا که بازی های مرحله نیمه نهایی رفت و برگشت هستند ، اتلتیکو در مجموع برای بازی دادن کورتوا در این دو دیدار مجبور به پرداخت 6 میلیون یورو به چلسی است. اگر باشگاه اتلتیکو نتواند که این پول را پرداخت کند چاره ای ندارد جز اینکه از دروازه بان دوم خود " آرانزوبیا " استفاده کند. دروازه بان سابق اتلتیک بیلبائو که در روز غیبت کورتوا در مقابل آلمریا دو گل بد دریافت کرده بود »

« امروز " انریکه سرزو " مدیر باشگاه اتلتیکو اعلام کرده که باشگاهش قادر به پرداخت این هزینه گزاف نیست. باید تا فردا صبر کنیم و ببینیم که اتلتیکو با چلسی روبرو خواهد شد یا خیر ؟ نکته جالب اینجاست که باشگاه اتلتیکو ، بخاطر حضور در نیمه نهایی چمپیونز لیگ از طرف یوفا 4.5 میلیون یورو پاداش دریافت کرده است و چنانچه به فینال راه یابد و قهرمان بشود 10.5 میلیون و در صورت نایب قهرمانی 6.5 میلیون یورو دریافت خواهد کرد »     
آی اسپورت
2014-04-10 15:09:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر