فهرست
ادعای عجیب پروین: هاشمی رفسنجانی نگذاشت لژیونر شوم
ادعای عجیب پروین: هاشمی رفسنجانی نگذاشت لژیونر شوم

ادعای عجیب پروین: هاشمی رفسنجانی نگذاشت لژیونر شوم

آی اسپورت- علی پروین که امروز به عنوان عضو افتخاری کانون مربیان انتخاب شد صحبت‌های جالبی با رادیو ورزش انجام داده که در زیر می‌خوانید:
* کی‌روش درجه یک است، برانکو بد نیست!
مربی خارجی باید درجه یک باشد مثل کی‌روش. برانکو هم که در پرسپولیس کار کرده، بد نیست!
* بازیکنان پرسپولیس نروند، قهرمان می‌شوند
پرسپولیس امسال شایستگی قهرمانی داشت. اگر جلوی نفت مساوی می گرفتند قطعا قهرمان می‌شدند. سال آینده اگر بازیکنان پرسپولیس جایی نروند و دو، سه بازیکن جدید اضافه کنند، قهرمان می‌شوند.
*  طاهری می‌گوید هر موقع دلت خواست به پرسپولیس بیا
دیگر کشش مربیگری ندارم. پرسپولیس را مال خودمان می‌دانم. طاهری (سرپرست باشگاه پرسپولیس) هم می‌گوید هر موقع که دلت خواست بیا. ما هم کاری از دستمان بر بیاید نه برای پرسولیس که برای هر تیم دیگر انجام می‌دهیم!
* دور و برم «سلطان سلطان» می‌کنند
یادم نیست اولین بار چه کسی به من سلطان گفت. الان طوری شده که ۲۰ خواهرزاده‌ام مدام دور و برم «سلطان سلطان» می‌کنند. این هم لطف مردم است.
* ماجرای پیشنهاد هاشمی رفسنجانی
زمانی که با الاتحاد عربستان بازی داشتیم، همانجا به من یک پیشنهاد ۵۰ میلیون تومانی دادند. همانجا گفتم نمی‌توانم اینجا «بند» شوم. غفوری فرد (رئیس وقت سازمان تربیت بدنی) مرا خواست و گفت آقای رفسنجانی گفته است هرچه که علی پروین می‌خواهد بدهید که به عربستان نرود. م هم گفتم سلام مرا به حاج آقا برسانید و بگویید ما محلمان را به جایی نمی‌دهیم.
* ۱۰ بار به مایلی کهن گفتم با دایی آشتی کن
مهدی رحمتی پسر خیلی خوبی است ولی نمی‌دانم چرا از کوره در رفت و آن حرکت را کرد. من مخالف این کارها هستم. بزرگترها اینجور مواقع باید آنها را آشتی بدهند. وقتی مایلی کهن با دایی دعوا داشت، ۱۰ بار به مایلی کهن گفتم بیا برویم و آشتی کن.
* بازیکنان روی تپه‌های داوودیه شکوفه می‌زدند!
الان که تپه‌های داوودیه پارک و بهشت شده است. بازیکنان هر هفته باید یکساعت کوه و تپه بروند. آن روزها بازیکنان را تپه های داوودیه می‌بردم و جوری می دواندم که شکوفه بزنند!
 
* با دایی مشکلی ندارم
علی دایی شاگردم است. اختلاف سلیقه همیشه هست ولی ما الان مشکلی با هم نداریم.
* کریمی با یکی از دامادهایم کار می‌کند
علی کریمی هم شاگردم بوده و رابطه خیلی خوبی با هم داریم بخصوص الان که با دامادمان کار می‌کند.
* نوه‌ام هم استقلالی است و هم رئالی!
من طرفدار بارسلونا هستم. یکی از نوه‌هایم هم رئالی است و هم استقلالی! هفته آخر لالیگا برایم کُری می‌خواند ولی بعد از قهرمانی بارسلونا رفت و دیگر پیدایش نشد (با خنده) سر بازی با استقلال هم با عدد ۴ عکس گرفت و داخل این تشکیلات (اینستاگرام) گذاشت!
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-31 21:25:30
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۳۸
رهبری فر: زمان پروین و هدایتی همه را میخریدیم, از داوری تا دروازه بان حریف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر