فهرست
اعضای هیئت مدیره چه کسی را می خواهند؟/یارکشی
اعضای هیئت مدیره چه کسی را می خواهند؟/یارکشی

اعضای هیئت مدیره چه کسی را می خواهند؟/یارکشی

آی اسپورت- درحالیکه قرار بود نام سرمربی جدید استقلال و جانشین پرویز مظلومی امروز اعلام شود اما هیئت مدیره استقلال به دلیل بررسی برنامه چند گزینه دیگر، فردا را برای این کار برگزید. اعضای هیئت مدیره البته نظرات تقریبا یکسانی دارند.
مقداد نجف نژاد: رییس هیئت مدیره استقلال که احتمالا آخرین روزهای حضورش در این جمع را تجربه می کند، از مدتها قبل به دنبال سرمربی کردن علیرضا منصوریان بوده. او یک بار بعد از دربی و یک بار بعد از شکست برابر تراکتورسازی، نام منصوریان را در هیئت مدیره برد ولی نظرش رای نیاورد.
پندار توفیقی: عضو صاحب نفوذ استقلال است و خیلی ها می گویند حرف اول و آخر را او می زند. توفیقی با تیم راهی خرمشهر هم شد. او هم نظرش روی علیرضا منصوریان است و گفته می شود جلسات با گزینه اصلی هدایت آبی ها در دفتر او در خیابان شیخ بهایی انجام شده است.
عباس کردنوری: روی گزینه خاصی نظر ندارد و بیشتر سعی می کند همراه اعضای دیگر شود. او هم با سرمربی خارجی موافق است هم با منصوریان. کمتر پیش آمده رای ممتنع ندهد. کلا آدم نوستالژی بازی است.
مسعود معینی: همچنان مخالف حضور منصوریان است و می گوید حضور روی نیمکت استقلال برای او زود است و باعث می شود بسوزد و همان بلایی بر سرش بیاید که در تیم ملی برای قلعه نویی و دایی افتاد. تنها عضو هیئت مدیره که امروز نظرش روی مربی خارجی بود مثلا اسکوچیچ و خیلی زود با مخالفت همه روبرو شد.
شهاب جهانیان: بیشتر جلسه امروز را با گله گذاری از پرویز مظلومی سپری کرد. حامی سرسخت مظلومی در هفته های پایانی فصل از اینکه سرمربی استقلال نامش را در کنار سایر اعضا قرار داده، ناراحت است. جهانیان مانند کردنوری نظر خاصی ندارد ولی مخالف مربی خارجی است.
بهرام افشارزاده: مخالف مربی خارجی است و علاقه مند به حضور علیرضا منصوریان ولی به واسطه اینکه این مربی با یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره بارها حرف زده از دست او شاکی هم هست.
شاهرخ سبک دست: عضو هیئت مدیره نیست ولی به عنوان نماینده اسپانسر و عابربانک آبی، نظراتش تعیین کننده است. او از حامیان سرسخت مظلومی بود ولی بعد از فینال جام حذفی نظرش عوض شده است. هم منصوریان را دوست داد و هم اسکوچیچ را اما اولی را ترجیح می دهد چون پول کمتری باید برایش خرج کرد؛ ریال قطعا ارزان تر از دلار است.
 
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-31 20:13:19
نظر دهید

۲ نظر
فرناز
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۱۷
پس رحمتی چی ؟ حرف آخرو آ متی باس بزنه مثل اینکه ...
اس اسی
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۱۵
هیت مدیره بیخاصیت و ترسو احتمالا باید از عالیجناب رحمتی (کاپیتان و صاحب و همه کاره باشگاه) کسب اجازه کنه بعد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر