فهرست
ویژه نامه یورو 2016، فردا روی کیوسک/ جشن هنر فوتبال
ویژه نامه یورو 2016، فردا روی کیوسک/ جشن هنر فوتبال

ویژه نامه یورو 2016، فردا روی کیوسک/ جشن هنر فوتبال

آی اسپورت- شماره ویژه هفته نامه «فوتبال ایرانی» فردا روی کیوسک خواهد بود. این شماره راهنمای کامل بازیهای یورو 2016 است که از 21 خرداد ماه در فرانسه آغاز می شود.
در این ویژه نامه، نوید مظفری گفتگویی اختصاصی با پیر لوییجی کولینا، رییس دپارتمان داوری یوفا و مسئول داوری این بازیها انجام داده است. همچنین دکتر حمیدرضا صدر هم تاریخ جام ملتهای اروپا را از دوره اول در سال 1960 تا سال 2012 به رشته تحریر درآورده است.
مصاحبه های ستاره های احتمالی یورو شامل کورتوآ، بوفون، بیل و پوگبا در کنار گفتگوهایی با لوو و ویلموتس و دل بوسکه هم در این ویژه نامه دیده می شود.
عادل فردوسی پور در یادداشتی اختصاصی برای ویژه نامه یورو 2016 نوشته دوست دارد گزارش بازی انگلیس و ولز به او سپرده شود. مزدک میرزایی هم نوشته طبق معمول دوست دارد ایتالیا قهرمان شود ولی شانس آلمان و فرانسه را بیشتر می داند.برانکو ایوانکوویچ و مهدی رحمتی هم در این ویژه نامه حسابی از کرواسی و بوفون تعریف کرده اند.
صفحات دیگر این ویژه نامه 44 صفحه ای را هم معرفی کامل تیمها، داوران، گروه ها، ستاره ها، جوانان، ورزشگاه ها و همه آن چیزهایی که علاقه مندان یورو خواهانش هستند، در بر می گیرد.
     
آی اسپورت
2016-05-31 20:37:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر