فهرست
عابدینی: عضو هیات مدیره پرسپولیس، استقلالی است
عابدینی: عضو هیات مدیره پرسپولیس، استقلالی است

عابدینی: عضو هیات مدیره پرسپولیس، استقلالی است

آی اسپورت - حمیدرضا گرشاسبی عضو هیات مدیره پرسپولیس گفته بود برخی می‌خواهند با تحریک افکار عمومی دوباره به پرسپولیس برگردند. به نظر می رسد روی صحبت‌های او با امیر عابدینی بوده است. چرا که تنها کسی که پاسخ گرشاسبی را داد عابدینی بود. او گفته است:«آقای گرشاسبی یک استقلالی است.  او صد درصد استقلالی است ولی در هیات مدیره پرسپولیس کار می‌کند. اینکه چطور این حرفها را می‌زند را نمی‌دانم. خدا پدر برانکو ایوانکوویچ را بیامرزد که در پرسپولیس نتیجه گرفت. اینها روی موج برانکو خوابیده‌اند. آقای گرشاسبی! با صراحت بگو نظرت چیست «تا سیه روی شود هر که در او غش باشد».
عابدینی درباره اتهاماتی که به او زده می‌شود هم گفته است:« من ۱۴ سال پیش مدیرعامل پرسپولیس بودم و بعد از من خیلی‌ها آمدند و رفتند. از آن زمان خیلی‌ها تلاش کردند از زندگی و کار من یک ایراد بگیرند ولی نتوانستند. ۱۴ سال تمام تلاش کردند تا یک نقطه ضعف و یک ایراد از زندگی و کار من بگیرند ولی حتی یک مورد هم پیدا نکردند. من یک ریال هم جابجا نکرده بودم. از سال ۱۳۸۰ که از پرسپولیس رفتم، ۱۵ مدیرعامل عوض شده که ۵ نفر آنها هم به دادگاه و زندان رفتند. چرا تا الان عابدینی را نخواسته اند؛ چون با صداقت کار کردم و هر چه در آوردیم، هزینه کردیم. گرشاسبی دیگر حرف نزند. بعضی آدمها برای همین درست شده‌اند. آنها برای فدراسیون فوتبال توطئه کردند ولی موفق نشدند برای همین حالا اینطور حرف می‌زنند.»
 
کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-01 09:50:07
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۰۰
آقای عابدینی شما ردیف اول فساد تو فوتبال هستی. خودت که همه نظرات رو تو اینستا پاک می کنی ولی خواهشا جواب بده چجوری تونستی حدود 2 میلیارد پول رضایتنامه از ابراهیمی و سیف اللهی و حسن زاده و جهانبخش بگیری و بعد داماش رو منحل کنی؟ اون پول کجا رفت؟؟
فرناز
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۳۴
خدا دست گرم دوستان کارگز... را از پشت حاجی برنداره صلوات ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر