فهرست
حاشیه های بازگشت بارسا به شهر بارسلون / مسخره ها ، شایسته هیچ چیز نیستید
حاشیه های بازگشت بارسا به شهر بارسلون / مسخره ها ، شایسته هیچ چیز نیستید

حاشیه های بازگشت بارسا به شهر بارسلون / مسخره ها ، شایسته هیچ چیز نیستید

آی اسپورت - بارسلونا با شکست تلخ مقابل اتلتیکو برای اولین بار در 7 سال گذشته در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان غایب خواهد بود. هنوز هیچکدام از طرفداران بارسلونا نتوانسته اند این شکست را هضم کنند و واکنش های تند آنها در شبکه های اجتماعی موید این مساله است. شب گذشته و در بازگشت کاروان بارسا به شهر بارسلون بازیکنان این تیم با صحنه هایی مواجه شدند که در طی سالها با آن مواجه نشده بودند.

در تصویر زیر مسی را مشاهده می کنید که در تمام مدت سفر و نیز در اتوبوس بارسا در فرودگاه با هیچکس صحبت نمی کرد و غم و اندوه را می توان از چهره او تشخیص داد 


هنگام ورود بازیکنان بارسا به فرودگاه " ال پرات "  طرفداران خشمگین بارسلونا انتظار آنها را می کشیدند و با فریادهای خود به شدت از بازیکنان و کادر مدیریتی این تیم انتقاد می کردند . یکی از طرفداران که از همه عصبانی تر بود باصدای بلند فریاد می زد :

«  مسخره ها ! بروید گم شوید ! بدرد خیابان می خورید و تو از همه جلوتر باید بروی زوبی ! ( اشاره به مدیر ورزشی بارسا " زوبی زارتا " ) »

« یک طرفدار عصبانی دیگر نیز در هنگام پیاده شدن اعضای تیم بارسلونا با خشم فریاد می زد : به درد هیچ چیز نمی خورید ، شایسته هیچ چیزی نیستید ! »

در ادامه بازیکنان بارسلونا با ماشین های شخصی خود روانه منزل شدند و در این هنگام نیز طرفداران بارسا با محاصره ماشین بازیکنان به شدت و با صدای بلند از عملکرد آنها انتقاد کردند.


     
آی اسپورت
2014-04-10 15:56:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر