فهرست
کری‌خوانی لوبانف برای بیرانوند؛ معلوم نیست چه کسی فیکس است
کری‌خوانی لوبانف برای بیرانوند؛ معلوم نیست چه کسی فیکس است

کری‌خوانی لوبانف برای بیرانوند؛ معلوم نیست چه کسی فیکس است

آی اسپورت- بعد از یک فصل نیمکت‌نشینی به خاطر اعتماد نابجا به سوشا، الکساندر لوبانوف حالا خود را برای یک رقابت تازه آماده می‌کند. رقابت با علیرضا بیرانوند ملی‌پوش که همه می‌دانیم برای فیکس بازی کردن آمده اما این دلیل خوبی برای ناامیدی دروازه‌بان ازبک پرسپولیس نیست. لوبانوف که این روزها در اردوی تیم‌ملی ازبکستان روزگار می‌گذراند، امیدوار است به برابری شانسش با بیرانوند برای فیکس شدن.   شرایطت در تیم‌ملی ازبکستان چطور است؟  خیلی خوب. همه چیز خوب پیش‌ می‌رود. این روزها تمرینات خوبی انجام می‌دهیم و آماده می‌شویم تا در مسابقات انتخابی جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشیم. قرار است همین روزها یک بازی تدارکاتی هم انجام بدهیم تا شرایطمان نسبت به گذشته بهتر شود.

شانس ازبکستان برای صعود به جام جهانی را چقدر می‌دانی؟  این بستگی به ما بازیکنان دارد که چه عملکردی داشته باشیم. ما می‌خواهیم به‌عنوان یکی از نماینده‌های قاره آسیا در جام جهانی 2018 در روسیه حاضر بشویم و برای این موضوع تلاش زیادی خواهیم کرد.

از پرسپولیس هم خبر داری؟  در این حد که خبرها را از اینترنت پیگیری کنم.

پس باید بدانی که باشگاه این روزها مشغول یارگیری است؛ با تو هم مذاکره کرده‌اند؟  نه، مذاکره‌ای نداشتیم. در واقع نیازی به مذاکره نیست چون من یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و هم من و هم مسوولان باشگاه به این قرارداد پایبندیم. به همین دلیل نیازی نیست که بخواهیم دوباره مذاکره کنیم.

اتفاقا برای تو هم یک رقیب آورده‌اند.  خب این اصلا عجیب نیست. باشگاه حق دارد بازیکنان مورد نظرش را جذب کند و هیچ بازیکنی هم حق اعتراض ندارد. وظیفه من این است که برای موفقیت تیمم بجنگم.

یعنی حتی نگران نیستی که علیرضا بیرانوند فیکس باشد و تو یک فصل دیگر هم روی نیمکت‌ بنشینی؟  همه بازیکنان می‌خواهند فیکس بازی کنند و طبیعی است که من هم با بازیکنان هم‌پستی‌ام رقابت داشته باشم اما دلیلی برای نگرانی نمی‌بینم. شما وقتی عضو یک تیم هستید، برای بازی کردن همیشه باید بجنگید و من هم برای فیکس شدن تلاش می‌کنم. قطعا اگر شانس برابری برای بازیکنان وجود داشته باشد، رقابت برای فیکس شدن مطلوب‌تر خواهد بود.

خودت فکر می‌کنی این‌طور باشد؟  قطعا همینطور است. همه بازیکنان می‌خواهند بهترین عملکرد را داشته باشند و مربی هم برای هر بازی بهترین‌ها را انتخاب می‌کند. در این میان زمان نشان می‌دهد که چه بازیکنی فیکس خواهد بود. من به‌عنوان بازیکن وظیفه دارم خوب تمرین کنم و امیدوارم که نتیجه تمرین‌هایم بازی کردن در ترکیب ثابت پرسپولیس باشد.

پرسپولیس فصل پیش جام نگرفت اما پیشرفت خوبی داشت؛ فکر می‌کنی این تیم توانایی موفقیت در فصل آینده را دارد؟  من عادت دارم همیشه برای موفقیت و قهرمانی بجنگم. پرسپولیس هم تیمی است که همیشه برای قهرمان شدن بازی می‌کند و از این جهت با هم، هم‌عقیده هستیم. 
     
آی اسپورت
2016-06-01 12:54:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر