فهرست
سیدجلال- پرسپولیس قطعی شد؛ یک‌ساله می‌بندد!
سیدجلال- پرسپولیس قطعی شد؛ یک‌ساله می‌بندد!

سیدجلال- پرسپولیس قطعی شد؛ یک‌ساله می‌بندد!

آی اسپورت- اگر به حرف باشگاه‌نشین‌ها بود، سیدجلال حسینی یک سال پیش به پرسپولیس بازمی‌گشت. آن موقع اما برانکو مقابل این خواسته باشگاه ایستاد و بی‌آنکه بشنود چه می‌گویند و چه می‌خواهند، فقط تکرار می‌کرد که «نه». حتی در طول فصل وقتی منتقدان با یادآوری اشتباه‌های تکراری مدافعان پرسپولیس مرد کروات را به خاطر نخواستن سیدجلال به نقد می‌کشیدند، آقای سرمربی از این تصمیمش حمایت می‌کرد اما همین که پایش را از مرزها آنطرف‌تر گذاشت، دوباره رفتند سراغ سیدجلال.
برانکو رفت و مدیران باشگاه خودسری‌هایشان را دوباره آغاز کردند. اولین بازیکنی هم که به مذاکره دعوت کردند، همین سیدجلال حسینی بود که سرمربی کروات گفته بود نمی‌خواهدش. سیدجلال اما گفت که تنها به شرط موافقت برانکو پیراهن پرسپولیس را می‌پوشد و با این شرط، باشگاه را مجبور کرد به مذاکره با پروفسور.
حضور سیدجلال در پرسپولیس را برانکو بر خلاف میلش پذیرفت و باشگاه‌نشین‌ها هم خیلی زود با این بازیکن به توافق رسیدند. آنها البته میلی به لو رفتن این موضوع نداشتند و به همین خاطر بود که ابتدا سعی در تکذیب مذاکره‌هایشان داشتند و حتی همین الان هم قرمزپوش شدن سیدجلال حسینی را قطعی‌ نمی‌دانند.
 حداقل اینکه مسوول نقل و انتقالات پر‌سپولیس- که معاون اقتصادی این باشگاه هم هست- سعی می‌کند همه چیز را مبهم جلوه بدهد: «پیش از شروع اردوی تیم‌‌ملی مذاکراتی را با سیدجلال حسینی انجام دادیم اما نتوانستیم به توافق برسیم.
 از طرفی چون سیدجلال باید با تیم‌ملی به سفر می‌رفت، قرار شد ادامه مذاکراتمان بعد از بازگشت تیم‌ملی از مقدونیه صورت بگیرد. الان هم تنها چیزی که می‌توانم بگویم، این است که ما هم مثل هو‌اد‌ا‌ران امیدواریم حسینی به زودی پر‌سپولیسی شود.»
 حرف‌های محمد ترکاشوند هنوز در گوش‌مان بود که خبر رسید حضور سیدجلال در پرسپولیس قطعی شده. این خبر را نه خود سیدجلال و نه حتی باشگاه پرسپولیس، بلکه اردونشین‌های تیم‌ملی بر سر زبان‌ها انداختند. مهم‌تر از نام راوی البته همین حضور سیدجلال حسینی در پرسپولیس است که دوستان او در تیم‌ملی آن را قطعی دانسته و ادعا کرده‌اند که این بازیکن پس از پایان اردوی تیم‌ملی و در بازگشت به تهران، روز پنج‌شنبه به باشگاه پر‌سپولیس می‌رود تا قرارداد یکساله جدیدش را امضا کند.

زهرا اسدی
     
آی اسپورت
2016-06-01 13:01:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر