فهرست
جنگ برانکو و علیمنصور بر سر وحید امیری؛ بیرانوند معادلات را به هم می‌ریزد؟
جنگ برانکو و علیمنصور بر سر وحید امیری؛ بیرانوند معادلات را به هم می‌ریزد؟

جنگ برانکو و علیمنصور بر سر وحید امیری؛ بیرانوند معادلات را به هم می‌ریزد؟

آی اسپورت- استقلال و پرسپولیس دوباره رو در روی هم قرار گرفته‌اند. این بار نه در شهرآورد که در بازار نقل و انتقالات. هر دو تیم بازیکنانی مشترک را مدنظر قرار داده‌اند تا تیم خود را تقویت کنند. بازیکنانی که خودشان نیز میان دوراهی قرار گرفته‌اند. اینکه پیراهن استقلال را بپوشند یا به پرسپولیس بروند سوالی است بی‌جواب برای آنها.
وحید امیری تا همین چند روز قبل فقط مورد توجه پرسپولیس قرار داشت. پرسپولیسی‌ها که از جذب مهدی ترابی ناامید شده بودند سراغ اولویت بعدی برانکو رفتند. وحید امیری با مدیران پرسپولیس مذاکره کرد اما تصمیم نهایی خود را گذاشت پس از پایان اردوی تیم ملی. او که از لیگ ستارگان قطر نیز پیشنهاد داشت با تیم ملی به اسکوپیه رفت تا مقابل مقدونیه بازی کند.
امیری که با پرسپولیس مذاکرات موفقیت‌آمیزی را پشت‌سر گذاشت، حالا استقلال را هم خواهان خود می‌بیند. استقلالی که سرمربی‌اش علیرضا منصوریان خواهد بود. امیری سابقه دو فصل بازی زیر نظر منصوریان را دارد. در نفت تهران و موفقیت‌هایش این دو نقش پررنگی ایفا کردند. هم منصوریان به عنوان سرمربی و هم وحید امیری در قامت یکی از موثرترین بازیکنان نفت.
پیشنهاد منصوریان به امیری، این بازیکن ملی‌پوش و چپ پا را مردد کرده. او که با پرسپولیس به نتیجه رسیده بود حالا در یک دوراهی سخت قرار گرفته. از طرفی دو فصل زیر نظر علیرضا منصوریان فعالیت کرده و از چم و خم کار با او خبر دارد. از طرفی دیگر پرسپولیس و برانکو را نیز خواهان خود می‌بیند و البته تلفن‌های علیرضا بیرانوند هم تمامی ندارد. بیرانوند که خود به عنوان نخستین خرید پرسپولیس، پیراهن این تیم را پوشیده، ماموریت دارد تا همشهری‌اش وحید امیری را راضی به حضور در پرسپولیس کند. منصوریان نیز سنگ‌تمام گذاشته تا امیری استقلالی شود و برای فصل سوم زیر نظر او فعالیت کند.
جنگ استقلال و پرسپولیس فقط مربوط به امیری نیست. سیدجلال حسینی را نیز هر دو تیم مدنظر قرار داده و برای جذبش تور پهن کرده‌اند. سیدجلال که فصل گذشته مورد توجه برانکو قرار نداشت، این فصل پرسپولیس و مسوولانش را هواخواه خود می‌بیند. آنها برانکو را نیز راضی کرده‌اند تا با حضور سیدجلال حسینی در پرسپولیس موافقت کند.
درصد بسیاری از مسیر حضور حسینی در پرسپولیس طی شده و فقط یک امضا مانده اما شنیده می‌شود علیرضا منصوریان وارد ماجرا شده تا با استفاده از رابطه استاد و شاگردی، حسینی را به پوشیدن پیراهن استقلال راضی کند. همین مساله باعث شده تا سیدجلال حسینی فعلا دست نگه دارد. گویا پیشنهاد چرب و نرم استقلال به نسبت پرسپولیس و اعتقاد علیرضا منصوریان به بازی حسینی و البته حضور رحمتی، همه و همه دست به دست هم داده تا سیدجلال مردد شود و برای انتخاب تیم آینده‌اش کمی صبر کند.
حسینی این را می‌داند که شاید برانکو اعتقادی به بازی‌اش نداشته باشد. پس حضور در پرسپولیس برای او یک ریسک بزرگ خواهد بود، درست برخلاف استقلال که مدافع آنچنانی ندارد و البته منصوریان نیز به سبک بازی سیدجلال اعتقاد ویژه‌ای دارد. جنگ استقلال و پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات جذاب و تماشایی است. بخصوص که حالا منصوریان نیز وارد گود شده و با ارتباط‌هایی که دارد می‌کوشد ستاره‌های لیگ را راضی به حضور در استقلال کند. ستاره‌هایی که غالبشان از پرسپولیس نیز پیشنهاد دریافت کرده‌اند.

امیر اسدی 
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-01 13:17:09
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۲۶
منصوریان عقده ای
فرناز
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۰
سید اگر میخواست بره کیسه پارسال میرفت ....
فرشاد4واقعی
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۸
تحلیلت ضعیف بوداقاجون سیدجلال کیسه نمیره وحیدامیری هم مال پرسپولیسه چون فرق بین برانکوومنصورومیدونه مثلابرانکومسلمانواحیاکردولی منصورنتونست پیام صادقیانودرستش کنه
-
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۳۰
اقای نویسنده همه میدونن سید و امیری با پرسپولیس تموم کردن.داش علی منصور هم اگه زرنگه با بختیار و شجاعییان تموم کنه.
-
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۸
تلفن؟؟!! مگه با هم اردو نیستن؟؟!!از کی کچل شده استاد سید؟؟!
-
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۰
خیالات یک نویسنده… منصوریان اولین کاری که باید بکنه آوردن بازیکنهای جوون و آینده داره… استقلال امسال هرچی کشید از بازیکنهای قدیمیش بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر