فهرست
3شرط منصوریان برای سرمربیگری استقلال؛ موافقت می‌شود؟
3شرط منصوریان برای سرمربیگری استقلال؛ موافقت می‌شود؟

3شرط منصوریان برای سرمربیگری استقلال؛ موافقت می‌شود؟

آی اسپورت- فرآیند انتخاب منصوریان به‌عنوان سرمربی استقلال شاید به درازا بینجامد مگر آنکه تصمیم‌گیران باشگاه به خواسته‌های او تن بدهند و راضی شوند شروطش را در این باشگاه به اجرا بگذارند.  منصوریان که با زیر و بم باشگاه به خوبی آشنا است و از طرفی در جریان برخی امور قرار دارد، مربیگری آبی‌ها را تنها در شرایطی می‌پذیرد که خواسته‌هایش تامین شود. اولین موضوعی که او به آن تاکید دارد این است که در انتخاب بازیکنان هیچ کس دخالت نکند.

 هیچ کسی یعنی حتی برخی بازیکنان بزرگ که می‌شنیدیم علنا بازیکن می‌آورند در همان حیطه کاری خود حرکت کرده و به قول معروف پا را فراتر از محدوده وظایف نگذارند.  مساله دیگری که منصوریان به آن تاکید دارد یکدست شدن سکوها است. او حتی پیشنهاد برخی تغییرات در کانون هواداران را هم داده تا سکوهای استقلال فقط و فقط برای یاری رساندن به تیم حرکت کنند نه اینکه برخی ساز خود را بزنند و حتی درنشست‌های خصوصی و شبانه شرکت کنند.  از طرفی منصوریان دوست ندارد هیچ کس درجریان فصل در کارش دخالت کند و خواستار تغییراتی در برخی پست‌های باشگاه است.  این درخواست بی‌ارتباط با همان جریان‌هایی نیست که مظلومی از آن پرده برداشته و در برنامه نود به آن اشاره کرده است.  حال باید دید که شرط‌های او آیا پذیرفته می‌شود یا خیر. منصوریان با قاطعیت به دنبال اجرای این برنامه‌ها است و شاید کلید موفقیتش هم همین باشد.  همه این شروط را در حالی می‌شنویم که منصوریان درباره لیست جدید خود نیز به باشگاه توصیه‌هایی کرده و حتی خواستار این شده که خودش بازیکنان را بیاورد اما مذاکره‌کننده‌ها با او مخالفت کرده‌اند و گفته‌اند لیست را بده تا خودمان بازیکن بگیریم. البته حرف غلطی هم نیست و باشگاه باید بازیکنان را جذب کند. 
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-01 13:11:59
نظر دهید
۵ نظر
فرناز
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۷
فقط تو ایران مربی ها به جای کار خودشان از توطئه روی سکو ها حرف میزنند ... انگاری فقط طرفداران آقایون تماشاگر واقعی فوتبال هستند
رحمتی نماد بازیکن سالاری
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۲
منصوریان احتمالا خودشم باید از عالیجناب رحمتی (کاپیتان و صاحب و همه کاره باشگاه) کسب اجازه کنه بعد.
پرززز
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۰
چرا منبع رو نمینویسین که ایران ورزشیه
-
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۵
این توهم نیست لیدر ای استقلال این تیم رو نابود کردن.اکثرا خلافکار هستن و جیره خور گروهها.
حرف دل
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۸
بعنوان یه استقلالی فکر میکنم امروز معضل تیم ما دروازه بان بیشخصیتشه که استقلال رو ارث باباش میدونه و توی هرکاری دخالت میکنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر