فهرست
دوئل تبریزی بر سر نوری: مذاکره با تراکتور، توافق با گسترش
دوئل تبریزی بر سر نوری: مذاکره با تراکتور، توافق با گسترش

دوئل تبریزی بر سر نوری: مذاکره با تراکتور، توافق با گسترش

آی اسپورت - بر خلاف برانکو ایوانکوویچ که علاقه‌ای به استخدام محمد نوری ندارد، دو تیم تبریزی شدیدا برای جذب او با هم رقابت می‌کنند. امیر قلعه‌نویی که از زمان حضور در استقلال علاقه‌مند به جذب نوری بود، در همان روزهای پایانی فصل به کاپیتان سابق پرسپولیس پیشنهاد حضور در تبریز را داد تا جانشین بختیار رحمانی شود. با تمدید قرارداد قلعه‌نویی و تراکتورسازی، پیگیری تراکتوری‌ها برای خرید نوری بیشتر از قبل شده و آن‌ها مذاکرات رسمی را با این بازیکن آغاز کرده‌اند.

همزمان با تلاش تراکتورسازی برای جذب نوری، خبر رسیده گسترش فولاد هم با این بازیکن مذاکره کرده و حتی دو طرف به توافق اولیه رسیده‌اند. گسترشی‌ها که در حال بستن تیمی رویایی برای فصل بعد هستند، به هافبکی با خصوصیات نوری نیاز دارند و می‌خواهند هر چه سریع‌تر با او قرارداد ببندند.

حضور نوری در یکی از دو تیم تراکتور و گسترش، تقریبا قطعی به نظر می‌رسد و کاپیتان پرسپولیس که دیگر جایی در تیم برانکو ندارد، باید از بین تراکتورسازی و گسترش فولاد یک تیم را برای آینده‌اش انتخاب کند. دو گزینه‌ای که نتیجه نهایی هر دو، کوچ کردن از مسیمیر‎‎ به تبریز خواهد بود.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-01 13:21:45
نظر دهید
۱ نظر
تراختورچی
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۹
بره گسترش .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر