فهرست
حمله تند معینی به نجف‌نژاد: او از مزرعه آمده!
حمله تند معینی به نجف‌نژاد: او از مزرعه آمده!

حمله تند معینی به نجف‌نژاد: او از مزرعه آمده!

آی اسپورت- اختلاف و درگیری لفظی در هیات مدیره استقلال به بالاترین حد خود رسیده است. در همین رابطه مسعود معینی به نجف نژاد به خاطر مطرح کردن نام منصوریان به شدت حمله کرد. معینی در این رابطه گفت: من از مظلومی هم امسال کلی حمایت کردم و او اصلا کار خوبی نکرد که در برنامه نود آن گونه با ما صحبت کرد. دیروز با هم حرف زده بودیم و قرار نبود نام سرمربی را اعلام کنیم اما آقای نجف‌نژاد دیروز این حرف را زد و نام سرمربی استقلال را اعلام کرد. آقای نجف‌نژاد چه کاره است که این خبر را اعلام می‌کند. ما هم بلد بودیم این کار را انجام دهیم. قرار بود رسما این خبر را اعلام کنیم اما او اصلا نمی‌داند فوتبال چیست و فکر می‌کنم آن را با حرف ر می‌نویسد.

در این لحظه هواداران استقلال به معینی انتقاد کردند که وی پاسخ داد شما از رفتاری که با من انجام دادید پشیمان می‌شوید. نجف‌نژاد ‌آدمی نیست که در این هیات مدیره بماند. او برای اینکه خودش را مطرح کند می‌آید و خبری که قرار بود امروز اعلام شود را دیروز اعلام کرد. ما دو سال پیش پنجم و ششم شدیم و امسال سوم و به همین خاطر از مظلومی ممنونم اما می‌خواهیم شرایط بهتر شود. الان وقت آن است که منصوریان به استقلال بیاید. این نظر من است نه نظر آقای نجف‌نژاد دروغگو!

او دیروز می‌گوید چیزی در رسانه‌ها نمی‌گویم اما خبر را به همه جا داده است. ما همه باید به منصوریان کمک کنیم در حالی که می‌دانیم تیم نفت فصل گذشته در نیم‌فصل اول ضعیف بود. آنهایی که می‌خواهند از هیات مدیره استقلال بروند به در و دیوار می‌زنند تا خودشان را نگه دارند اما من را نمی‌توانند خراب کنند. من اولین ستاره را برای استقلال آوردم اما این آقایان تا قبل از اینکه به هیات مدیره بیایند در مزرعه بودند.


آقای نجف‌نژاد می‌خواهد بگوید که با گفته او منصوریان به استقلال آمده اما کل هیات مدیره این حرف را زدند. برنامه منصوریان در ماشین من است و از دیشب تا حالا چند بار آنها را خوانده‌ام. نمی‌دانید شب گذشته چه پیامک‌هایی به من آمد که صاحبانش بی‌معرفت بودند. همسر من تا صبح به خاطر این پیامک‌ها گریه می‌کرد. هنوز هم که با شما صحبت می‌کنم  نمی‌خواهم بگویم کار منصوریان تمام شده اما امروز بعد از جلسه سرمربی را معرفی می‌کنیم.


کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-01 14:00:41
نظر دهید

۳ نظر
حرف دل
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۷
بعنوان یه استقلالی فکر میکنم امروز معضل تیم ما دروازه بان بیشخصیتشه که استقلال رو ارث باباش میدونه و توی هرکاری دخالت میکنه.
برزو
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۷
منصوریان باید اختیار تام داشته باشه وگرنه همین اشه و همین کاسه
-
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
کیسه کشای فحاش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر