فهرست
گزارش/ تجمع اندک هواداران استقلال جلوی وزارت ورزش
گزارش/ تجمع اندک هواداران استقلال جلوی وزارت ورزش

گزارش/ تجمع اندک هواداران استقلال جلوی وزارت ورزش

آی اسپورت- تجمع هواداران استقلال جلوی وزارت ورزش و جوانان نکته ویژه و جالبی نداشت. شاید تنها بتوان به ترافیک وحشتناک خیابان سئول به جهت برگزاری نمایشگاه در محل دایمی نمایشگاه های تهران اشاره کرد.
تعداد کم
تعداد معترضین حتی به 30 نفر هم نمی رسید. درحالیکه گذاشتن اعلامیه این تجمع در فضای مجازی بیش از ده هزار لایک خورده بود اما تعداد حاضران بسیار اندک بود.
بنر معترضان با تصویر علی فتح الله زاده
بنری که هواداران معترض جلوی درب وزارت ورزش نصب کرده بودند حاوی متن احساسی «برای این هواداران باید جان می دادین» روی زمینه ای از ورزشگاه پر از تماشاگر آزادی بود و البته حضور علی فتح الله زاده در پایینش که پیشنهاد معرضان به وزارت برای مدیرعاملی بود. به این بنر، بنر دیگری هم با چهره علیرضا منصوریان اضافه شده بود.
شعار
هواداران معترض استقلال با شعار «هوادار تیم نداره، خواب و طاقت نداره، افشارزاده حیا کن، استقلالو رها کن» به جنگ با آقای مدیرعامل پرداختند. این جماعت اندک بیشتر آمده بودند علیه افشارزاده شعار بدهند. البته در میانه های این شعار «تک ستاره فوتبال ایران، داش علی منصوریان» هم با ریتم خاصی شنیده می شد.
واکنش نگهبانان وزارت
نگهبانان و ماموران حراست وزارت ورزش واکنش خاصی به این تجمع آرام نداشتند و شاید بتوان گفت تنها حرکت شان جمع کردن بنر بود. آنها در ابتدا سختگیری خاصی برای ورود خبرنگاران به داخل محوطه وزارتخانه داشتند که بعد از چند دقیقه آن هم از بین رفت.
دو خانم در میان جمع
در میان معترضین، حضور دو خانم نسبتا جوان جالب بود. یکی از ابتدای تجمع حاضر بود و دیگری خیلی دیر به محل رسید و بیشتر تلاش می کرد نقش رهگذر را داشته باشد و دور از بقیه ایستاده بود.
دوربین باشگاه خبرنگاران
تقریبا تجمع رو به پایان بود که دوربین باشگاه خبرنگاران بالاخره خودش را به محل رساند. معترضان در برابر دوربین هم حرفهای شان را تکرار کردند و مدعی شدند افشارزاده اصلا پرسپولیسی است و استقلال نیاز به مدیر استقلالی و فتح الله زاده دارد.
تمام شد
تجمع با اعلام تلویحی سرمربی شدن علیرضا منصوریان تقریبا تمام شد و معترضان یادشان رفت اصلا علی فتح الله زاده ای هم در کار بوده است.
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-01 19:08:22
نظر دهید
۲ نظر
666444
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۴
فتولا فتولا تو اسگلی به مولا خخخخخخ
-
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۵
اسکول خودتی و جدت لنگی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر