فهرست
نیمکت‌های لیگ برتر: چهارده منهای دو
نیمکت‌های لیگ برتر: چهارده منهای دو

نیمکت‌های لیگ برتر: چهارده منهای دو

آی‌اسپورت-  لیگ شانزدهم کمتر از دو ماه دیگر شروع می‌شود و تیم‌ها در تدارک بستن تیمی قدرتمند برای فصل جدید هستند. در این بین تنها تکلیف نیمکت دو تیم به طور قطعی مشخص نشد. با هم نگاهی به ترکیب مربیان لیگ برتر می‌کنیم.

استقلال خوزستان: پس از اینکه عبدالله ویسی به سپاهان پیوست. مدیران استقلال به سرعت دستیار اول او پورموسوی را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کردند.

پرسپولیس: پیش از اینکه لیگ به پایان برسد، پرسپولیسی‌ها در اقدامی بی‌سابقه قرارداد مربی موفق خود را تمدید کردند تا با آرامش بیشتری به سراغ فصل نقل و انتقالات بروند.
 
استقلال: از مدت‌ها قبل مشخص بود که علیرضا منصوریان سرمربی آینده آبی‌ها خواهد بود. او امروز رسما از سوی باشگاه استقلال معرفی شد.

تراکتور: پس از اینکه گفته شد قلعه‌نویی قصد ادامه دادن با تراکتور را ندارد، در نهایت او امروز در رستوران پسر خود با مدیران تیم محبوب تبریز به توافق رسید.

نفت تهران: تنها باشگاهی که این روزها تنها دغدغه فروش دارد.

ذوب آهن: با وجود اینکه یحیی گل محمدی توانست جام حذفی را بار دیگر به دست بیاورد اما هنوز نمی‌توان با اطمینان گفت او در تیم سبزپوش اصفهان باقی می‌ماند.

صبا: مالکش عوض خواهد شد و به احتمال فراوان مالک جدید از دوستان علی دایی خواهد بود. به همین دلیل ار اتفاق خاصی رخ ندهد دایی با صبا ادامه می‌دهد.

سایپا: پس از تنش‌هایی که در هفته‌های آخر در این باشگاه به وجود آمد در نهایت هم مدیرعامل عوض شد و هم حسین فرکی به عنوان سرمربی جدید انتخاب شد.

گسترش فولاد: کمالوند ماندگار شد تا به گفته خودش سهمیه آسیا را کسب کند. موضوعی که با توجه به شروع طوفانی گسترش در نقل و انتقالات در دسترس به نظر می‌رسد.

پدیده: مهاجری هم در تیم سفیدپوش مشهد ماندگار شد. پدیده با توجه به اینکه تیم بی‌حاشیه‌ای است مکانی مناسب برای فعالیت مهاجری به حساب می‌آید.

سپاهان: خیلی زود موفق‌ترین مربی فصل گذشته لیگ را جذب کردند. عبدالله ویسی با توجه به اینکه خود سال‌ها بازیکن سپاهان بود شناخت خوبی از تیم محبوب اصفهان دارد.

فولاد: حضور نعیم سعداوی به ظاهر یک انتخاب ناامید کنند محسوب می‌شود اما باید در کوران مسابقات دید او چگونه کار می‌کند.

سیاه‌جامگان: فرهاد کاظمی با وجود اینکه پس از بقای مشکی‌پوشان گفت قصد دارد به تیمی مدعی بپیوندد در نهایت امروز قرارداد خود را تمدید کرد.

پیکان: همه منتظر استارت پیکان با مرزبان بودند که حضور او در خونه به خونه شرایط را تغییر داد. حالا مجید جلالی پیکان می‌راند.

ماشین سازی: قدیمی‌ترین تیم تبریز با خطیبی ادامه می‌دهد. مربی که فصل گذشته عملکرد موفقی با سیاه‌جامگان نداشت.

نفت آبادان: آیادانی‌ها هم با وجود اینکه پیش‌بینی می‌شد با دست نشان قطع همکاری کنند اما در نهایت با او به توافق رسیدند تا نادر دست نشان پس از ده سال بار دیگر به لیگ برتر برگردد.
 

کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-02 11:15:28
نظر دهید

۱ نظر
رضا
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۱۲
با رحمتی هماهنگ کردن؟؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر