فهرست

گزارش: نقش جهانیان در سرمربیگری منصوریان

آی اسپورت -  دقایقی بعد از ملاقات عصرگاهی منصوریان و دکتر گودرزی، دوستان رسانه ای بهرام افشارزاده مدعی شدند سرپرست باشگاه استقلال که رییس دفتر وزیر است، واسطه این ملاقات بوده اما منابع خبری آگاه می گویند وزیر ورزش دو بار درخواست افشارزاده برای ملاقات با منصوریان را رد کرد و حتی خود او را هم به حضور نپذیرفت.
 گویا وزیر ورزش به شدت از دست افشارزاده شاکی بود. از یک طرف افشارزاده بدون مجوز وزیر اقدام به معرفی منصوریان کرد و بعد با تذکر جهانیان، سخنگوی هیات مدیره استقلال که به او یادآوری کرد وزیر ورزش به عنوان رییس مجمع باشگاه استقلال باید این انتخاب را تایید کند و سپس موضوع رسانه ای شود، اخبار منتشر شده را پس گرفت و از طرف دیگر مصاحبه های عجیبی به نقل از افشارزاده در رسانه ها منتشر شده بود که وزیر بایت این حرف ها از رییس دفتر خود گلایه داشت.
 وزیر به همین دلایل مایل نبود منصوریان را به حضور بپذیرد و البته اعتقاد داشت هیات مدیره باید قبل از انتخاب منصوریان از مظلومی و چند گزینه خارجی هم برنامه بگیرد و نباید عجله کند اما توضیحات شهاب جهانیان که به وزیر گفت نباید اتلاف وقت کرد و برنامه های منصوریان و انگیزه های این مربی جوان ارزش دفاع از او و اعتماد به این مربی را دارد، دکتر گودرزی را قانع کرد با منصوریان نشست کوتاهی داشته باشد.
 با وساطت سخنگوی هیات مدیره استقلال، وزیر ورزش منصوریان را به حضور پذیرفت و بعد از حرف های مقدماتی جهانیان که در حضور وزیر ورزش از منصوریان قول گرفت اوضاع فنی استقلال را بهبود ببخشد، حرف های مثبتی میان وزیر و سرمربی جدید استقلال رد و بدل شد تا کار در مجموعه آبی بدون کدورت و سوتفاهم آغاز شود. جهانیان به افشارزاده هم یادآوری کرد نباید به گونه ای حرف می زد که افکار عمومی تصور کند انتخاب سرمربی استقلال پای وزیر است، بلکه طبق قانون، وزیر رییس مجمع باشگاه استقلال است و انتخاب سرمربی از سوی هیات مدیره قبل از اعلام رسمی باید به تایید رییس مجمع برسد.


منبع: رادنیوز
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-02 09:05:18
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۱۲
داش علی منصور لنگیا رو اتیش زد خخخخخ
-
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۹
وزیر کیسه کش چه به تکاپو افتاده برای نجات کیسه کش های چهارتایی !
پرززز
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۰۱
ب دلیل علاقه و احترامی که برای منصوریان قائلم دوست نداشتم بسرمربی استقلال بشه چون استقلال احتیاج ب مربی خارجی داره و این انتخاب آینده منصوریان رو ب خطر میندازه ولی حالا که اومده دیگه حاشیه درست نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر