فهرست
استقلال ۱-۰ نساجی؛ یک گل خیلی کم بود
استقلال ۱-۰ نساجی؛ یک گل خیلی کم بود

استقلال ۱-۰ نساجی؛ یک گل خیلی کم بود

آی اسپورت – در شبی که استقلال فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست داد، با پنالتی مرتضی تبریزی نساجی را شکست داد و سال 97 را با قرار گرفتن در رده دوم جدول لیگ برتر به پایان رساند.

هفته بیست و دوم لیگ برتر؛ شنبه: ۹۷/۱۲/۲۵ ؛ ساعت: ۱۹

استادیوم: آزادی/ تماشاگر: ۱۷ هزار نفر

داور: محمدرضا اکبریان؛ کمک‌ها: سعید قاسمی و عسکر محمدی؛ داور چهارم: مهدی سیفی/ کمک داوران خط: محمدحسین ترابیان و حسین زیاری/ ناظر داوری: مسعود عنایت.

استقلال تهران

سید حسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، پژمان منتظری، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، فرشید باقری، آیاندا پاتوسی، محسن کریمی(۵۶- همام طارق)، اسماعیل گونکالوس(۶۳- داریوش شجاعیان)، مرتضی تبریزی (۹۰-گادوین منشا)

سرمربی: وینفرد شفر

نساجی مازندران: محمدامین رضایی(۲۹- حامد لک)، حامد شیری(۵۵- احمد عبدالله‌زاده)، لاشا توتاتزه، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، محمد آبشک، مهرداد عبدی، علی‌اصغر عاشوری، سجاد آشوری(۸۱- امید سینگ)، آرفنگ دافه، رحمان جعفری

سرمربی: مجید جلالی

اخطار

فرشاد فرجی(۳۸)، مهرداد عبدی(۴۱)، محمد آبشک(۶۷) از نساجی

داریوش شجاعیان(۶۸) و منشا (۹۲) از استقلال

شرح گل

استقلال ۱-۰ نساجی صفر (دقیقه ۴۲: مرتضی تبریزی): پنالتی اعلام شده به سود استقلال را مرتضی تبریزی به مرکز دروازه زد تا گل اول آبی‌ها برابر نساجی به ثمر برسد.

لحظات حساس

دقیقه ۹: تبریزی روی توپ ارسالی از جناح چپ صاحب توپ شد که ضربه محکم او بعد از برخورد به شیری دفع شد.

دقیقه ۱۰: پاس دانشگر و سانتر خطرناک ایسما از سمت چپ زمین را ایسما با ضربه سر زد که توپ بعد از دفع رضایی مجددا به ایسما برخورد کرد و به اوت رفت.

دقیقه ۱۱: پاس دانشگر و سانتر خطرناک ایسما از سمت چپ زمین را ایسما با ضربه سر زد که توپ بعد از دفع رضایی مجددا به ایسما برخورد کرد و به اوت رفت.

دقیقه ۱۲: شوت ناگهانی محمد دانشگر از پشت محوطه جریمه به تیرک عمودی دروازه نساجی برخورد کرد و در ادامه ضربه محکم ایسما را رضایی در دو مرحله جمع کرد.

دقیقه ۱۸: پاس تماشایی فرشید باقری از میانه زمین در موقعیت خوبی به منتظری رسید ولی او نتوانست ضربه خوبی به توپ بزند که شوت او از زاویه بسته را رضایی با خروج به موقع از دروازه راهی کرنر کرد.

دقیقه ۲۵: سانتر خطرناک سجاد آشوری از روی کرنر را حسینی به خوبی دفع کرد.

دقیقه ۳۲: دافه با حرکتی نمایشی چشمی را فریب داد که شوت او از زاویه بسته به تیرک افقی دروازه استقلال اصابت کرد و در ادامه شوت پشت محوطه عبدی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۷: ایسما نفوذ سریعی از سمت چپ زمین انجام داد که حرکت خطرناک و پاس او را کریمی نتوانست تبدیل به گل کند تا در ریباند توپ به باقری برسد و ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه نساجی راهی اوت شود.

دقیقه ۳۹: پاتوسی پاس بلند زیبایی به پشت مدافعان نساجی فرستاد که تبریزی را در موقعیت تک به تک با حامد لک قرار داد، اما ضربه او را دروازه‌بان نساجی مهار کرد ولی در همین حین به دلیل خطای مهرداد عبدی روی تبریزی، اکبریان به سود استقلال اعلام پنالتی کرد.

دقیقه ۴۶: ضربه نه چندان پُرقدرت جعفری با فاصله کمی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۵۰: پاس آبشک و شوت روی پای رحمان جعفری با فاصله کمی از کنار تیرک عمودی دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۵۵: تبریزی بهترین فرصت برای زدن گل دوم خود و استقلال را داشت، اما توپ از پای او فاصله گرفت تا حامد لک توپ را در اختیار بگیرد.

دقیقه ۵۶: باقری حمله سریعی تدارک دید که پاس در عرض او را تبریزی رها کرد تا توپ به ایسما برسد، اما شوت بی‌دقت او از بالای دروازه نساجی راهی اوت شد.

دقیقه ۶۰: شوت فنی تماشایی پاتوسی از پشت محوطه جریمه را حامد لک به خوبی مهار کرد.

دقیقه ۷۷: طارق ارسال خوبی برای شجاعیان فرستاد که ضربه فنی او به ممشلی برخورد کرد و در ادامه شوت پاتوسی از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت.

دقیقه ۷۹: پاتوسی با سر توپ چشم‌نواز به عبدی در موقعیت تک به تک قرار گرفت که ضربه او را حامد لک به زیبایی مهار کرد و در ادامه نیز حمله استقلالی‌ها تنها یک کرنر به همراه داشت.

دقیقه ۷۹: توپ ارسالی از روی کرنر سمت راست زمین به مقابل تیرک دوم را بازیکنان استقلال نتوانستند استفاده کنند تا توپ روی خط دروازه با دفع توپ حامد لک و در ادامه ضربه مدافعان نساجی از محوطه جریمه این تیم دور شود.

دقیقه ۸۳: ضربه ایستگاهی پاتوسی از میانه زمین را حامد لک جمع کرد.

دقیقه ۸۷: شوت پاتوسی از روی ضربه آزاد با فاصله کمی از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت.

در حاشیه

* دو تیم بدون بازیکن محروم پای به این مسابقه گذاشتند.

* جورجی گولسیانی، مدافع گرجستانی نساجی به دلیل آسیب دیدگی در ترکیب تیمش حضور ندارد.

* محمدامین رضایی نتوانست به بازی ادامه دهد تا حامد لک در دقیقه ۲۹ جانشین او شود.

* دستکش و کفش قرمزرنگ حامد لک به مذاق تماشاگران استقلال خوش نیامده و آنها بعد از ورود این دروازه‌بان به زمین، علیه او شعار سر دادند.

* بازیکنان و کادر فنی نساجی به شدت نسبت به پنالتی اعلام شده به سود استقلال اعتراض کردند.

۸ ۹  
آی اسپورت
2019-03-16 21:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
لنگ
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۱۲
هیچکس اندازه مزدک میرزایی از این برد ناراحت نشد خاک تو سرش
پنالتی روی تبریزی واضح بود
!!!
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۱۶
این بازی باید پنج هیچ میشد. تو بازیهای بزرگ اینجوری موقعیت سوزی بشه تیم به فنا میره
.
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۲۲
لنگی آماده باش....استقلال بدجور تیزش کرده
بابای حسین قدوسی
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۲۵
ای لنگی آماده باشی که پایان حکومت کثیفت نزدیک است
یاشاسین ایران من
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۴۶
ﺑﺎ ﺩﺭﻭﺩ٬ ﺍﻣﺮﻭﺯ ۲۵ ﺍﺳﻔﻨﺪ ۲۵۷۷ ﺗﯿﻢ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﺎ ﺑﺮﺩ ﺳﻪ ﺑﺮ ﯾﮏ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺳﭙﯿﺪﺭﻭﺩ ﺭﺷﺖ ﺑﻪ ﺻﺪﺭ ﺟﺪﻭﻝ ﻟﯿﮓ ﺧﻠﯿﺞ ﭘﺎﺭﺱ ﮔﻠﺪﯼ ﻭ ﺑﺪﯾﻦ ﺳﺎﻥ ﺳﺎﻝ ۲۵۷۷ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪﯼ ﺑﺎ ﺻﺪﺭﻧﺸﯿﻨﯽ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺁﮔﺎﺯ ﻭ ﺑﺎ ﺻﺪﺭﻧﺸﯿﻨﯽ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﮔﻠﺪﯼ٬ ﺍﯾﻦ ﭘﯿﺮﻭﺯﯼ ﺭﺍ ﻫﺎﻣﻮﯾﺎ ﺭﻫﺒﺮ ﻓﺮﺯﺍﻧﻪ ﺍﻧﮕﻼﺑﺎ٬ ﺁﮔﺎﯼ ﺍﻣﯿﺮ ﮔﻠﻌﻪ ﻧﻮﯾﯽ٬ ﺍﯾﺦ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺳﻮﺭﺍﺧﺘﻮﺭﯼ ﻭ ﭘﻮﺥ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﮐﯿﺴﻪ ﮐﺶ ﺗﺴﻠﯿﺖ ﻭ ﺑﻪ ﭼﻮﺥ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺴﯽ ﺷﺎﺩﺑﺎﺵ ﻋﺮﺽ ﺍﯾﻠﻢ ﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﺁﺳﯿﺎﯾﯽ ﻫﻢ ﮔﻬﺮﻣﺎﻥ ﺷﻮﯾﻢ .
ﺍﺻﮕﺮ ﺑﯿﺮ ﺩﺍﻧﻪ ﭼﺎﯾﯽ ﺑﯿﺎﺭ ﺑﺮﺍﻡ ﺍﯾﻦ ﭼﻪ ﺯﺑﻮﻧﯿﻪ؟ ﮔﻠﻮﻡ ﺧﺸﮏ ﮔﻠﺪﯼ
۵
.
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۱۴
یعنی داور کم کار بود؟
۳
*******
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۲۰
ظاهرا داورها موظف هستن جور گل نزدن کیسه رو بکشن. داور دربی باید خارجی باشه هرچند برای کیسه ها داور خارجی هم میخرن ماجرای ساعت رولکس رو همه میدونن.
۳
.
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۵۹
فعلا پرسپولیس اول ، استقلال دوم ، تراکتور سوم ، سپاهان چهارم

اما اگر ششم فروردین ماه سپاهان بازی عقب افتادش با ذوب آهن رو ببره.
سپاهان اول ، پرسپولیس دوم ، استقلال سوم و تراکتور چهارم
۴
Hosein
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۰۰:۴۶
خدایی چقد حمله میکنه استقلال و تو زدن ضربات آخر عجول هسن
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر