فهرست
دلیل اخراج دبوئر: شکست مقابل تیم‌هایی خاص
دلیل اخراج دبوئر: شکست مقابل تیم‌هایی خاص

دلیل اخراج دبوئر: شکست مقابل تیم‌هایی خاص

آی اسپورت- کریستال پالاس بعد از 77 روز همکاری با سرمربی اسبق آژاکس، فرانک دبوئر، او را اخراج کرد و قرار است روی هاجسون در سلهورست پارک جانشین او شود.

به نظر من آن‌‎ها می‌توانستند او را نگه دارند، اما تصمیم گیرنده مالکان امریکایی بودند و تصمیمشان هم این بود. ترس زیادی داشتند و دلیل اصلی‌اش هم مشکلات فصل گذشته‌شان بود. فصل گذشته آن‌ها مجبور بودند تغییراتی انجام دهند و سم آلاردایس را آوردند.

حالا با سرمایه‌گذاری‌هایی که کردند و همچنین با سرمایه‎گذاری‌هایی که در باقی تیم‌های لیگ برتر شده، فشار زیاد است. لیگ برتر با پول به این جایی که هست رسیده است و همه انگلیسی‌ها هم این را دوست دارند. اما در این لیگ همیشه عملکرد مربیان هم مهم بوده است و نکته‌‎ای که اهمیتی ویژه دارد این است که آن‌ها چطور با بازیکنان جوان رفتار می‌کنند و چقدر می‌توانند باعث پیشرفت آن‌ها شوند.

در حال حاضر هیچ مربی‌ای روی جذب بازیکنان جوان ریسک نکرده است و این که مربیان می‌دانند ممکن است بعد از تنها 4 یا 5 بازی کارشان را از دست بدهند، خب طبیعی است که ریسک نمی‎کنند.

همه این را فهمیده‌اند و دبوئر متوجه نبود چون در لاین لیگ تازه وارد بود. کمی زمان لازم داشت تا با جو لیگ آشنا شود، او هنوز هیچ چیز از لیگ جزیره نمی‌داند. از طرفی بازیکنانی داشت که هر سال برای ماندن و سقوط نکردن می‎جنگیدند.

البته اعتقاد من این است که اخراج دبوئر به خاطر شکست در 4 بازی پشت سر هم نبود، بلکه مشکل 4 تیمی بودند که او مقابلشان شکست خورد. او در بازی بیرون از خانه مقابل لیورپول شکست خورد که چیز عجیبی نیست، در آن بازی حتی کریستال پالاس بهترین عملکرد از دوران روی کار آمدن او را هم ارائه کرد. به غیر از آن اما شکست‌های دیگر باعث آزار مالکان تیم شد و همین موضوع باعث اخراجش شد.

۳    
آی اسپورت
2017-09-12 17:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر