فهرست
سوال روز: پرسپولیس به محمد نوری پیشنهاد می‌دهد؟
سوال روز: پرسپولیس به محمد نوری پیشنهاد می‌دهد؟

سوال روز: پرسپولیس به محمد نوری پیشنهاد می‌دهد؟

محمد نوری کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل آینده منتظر پیشنهاد رسمی این باشگاه بوده و با تیم دیگری مذاکره نکرده است.


 گفته می‌شود فصل آینده در گسترش فولاد بازی خواهد کرد: من با مالک باشگاه گسترش فولاد و همچنین مدیرعامل و سرمربی این تیم صحبت کردم، ولی برخلاف خبرهایی که منتشر شده است، با این تیم و البته هیچ تیم دیگری در ایران به توافق نرسیده‌ام. چند پیشنهاد خوب دارم، ولی برای من اولویت اول و آخر بازی در پرسپولیس است.


«از سوی باشگاه پرسپولیس با تو تماس گرفته‌اند؟»  باشگاه پرسپولیس تماسی با من نداشته است، ولی هنوز زمان دارم تا تیمم را انتخاب کنم و به هدفی که دارم برسم. بازی در پرسپولیس بزرگ‌ترین افتخار دوران فوتبال من بود و از بازی در کنار این تیم به خیلی چیزها رسیدم. دوست دارم دوباره برای پرسپولیس بازی کنم و منتظر تماس مسئولان این باشگاه هستم.


«اگر از پرسپولیس پیشنهاد نداشته باشی، چه تصمیمی خواهی گرفت؟» من فعلاً به این موضوع فکر نمی‌کنم، ولی بازگشت به پرسپولیس هدف اول و آخر من است. دوست ندارم مجبور به بازی کردن در تیم دیگری شوم و آرزویم این است که یک بار دیگر پیراهن پرسپولیس را برتن کنم. من نمی‌خواهم فعلاً به پیشنهادهای دیگر فکر کنم و منتظر تماس پرسپولیسی‌ها هستم.
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-02 13:44:17
نظر دهید

۲ نظر
فرشاد4واقعی
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
یعنی خالی بندترازاین من توعمرم ندیدم جون مادرت بیخیال پرسپولیس شواقای اعتصابی دست ازسرمابردار.
لازمش نداریم
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
بهترش رو داریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر