فهرست
فوری: آجرلو مدیرعامل تراکتور شد!
فوری: آجرلو مدیرعامل تراکتور شد!

فوری: آجرلو مدیرعامل تراکتور شد!

آی‌اسپورت- روز شنبه هفته جاری جلسه هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی برگزار شد و در مورد وضعیت مدیریت و سرمربی تیم بحث و گفت‌وگو شد. در این جلسه طبق اعلام اعضای هیأت مدیره سعید عباسی با اکثریت آرا به عنوان مدیرعامل باشگاه معرفی و مقرر شد با گزینه‌های هدایت تیم در فصل آینده مذاکره شود. یکی از این گزینه‌ها امیر قلعه‌نویی بود.

بعد از گذشت 4-5 روز شرایط تغییر کرده و قرار است مدیریت باشگاه تغییر کند. در همین راستا عباسی از سمت خود به عنوان مدیرعامل کناره‌گیری کرد و به جای او سردار مصطفی آجرلو به عنوان مدیرعامل جدید تراکتورسازی انتخاب شد.

آجرلو بعد از حضور سردار کریمیان به عنوان رئیس هیأت مدیره باشگاه یکی از اعضای هیأت مدیره تراکتورسازی بود. سال قبل بعد از برکناری رسول خطیبی و با توجه به برخی اختلاف نظرهایی که وجود داشت وی از سمت خود کناره‌گیری کرد و در جلسات حاضر نمی‌شد. حالا در اقدامی جدید بار دیگر وی به باشگاه تراکتورسازی بازگشت اما اینبار نه به عنوان عضو هیأت مدیره بلکه به عنوان مدیرعامل فعالیت خود را دنبال می‌کند.

کدخبر:9412
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-02 14:07:21
نظر دهید
۷ نظر
علی کچـــل
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۴
تا باشد که دهانش برای مدتی بسته شود ...
یا خدااااااااااااااااااااااااااااا
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۵
بابا چرا دست از سر این تیم برنمیدارین؟!
یوسف
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۵
چه خبره تو تراختور؟! اول مربی انتخاب میشه بعد مدیرعامل! خدا کنه با هم بسازن
ماراغالی
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۵
آقای مدیرعامل جون مادرت توی کار سرمربی تیم دخالت نکن و برو دنبال جذب بازیکنای خوب و درآمدزایی تا یه فصل موفق رو تجربه کنیم.
یک حقیقت تلخ...
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۰
امسال دلمون برا اداها و دلقک بازیهای تونی تنگ میشه (بگذریم که یه عده اسکول و بیسواد اینکارها رو دلیل تعصبش میدونستن). تونی کلاه بردار در اوج بیکاری و تیم نداشتنش توی این چند سال برای خودش حقوق میلیلردی گرفت به اضافه حق دلالیه بازیکن (مثل اون بازیکن مصری که گران ترین و بنجل ترین بازیکنه لیگ بود). خانواده اش هم کلی از تراکتور خوب خوردن و بهره مند شدن (آخه کدوم تیم به پسره تونی هفتصد ملیون پول میداد؟)
مهرداد
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۱
دیگه آخر مسخره بازیه هااا. چی میخوان از این تیم آخه ؟ تماساگرا رو فراری دادن باز چی میخوان ؟
بهرام
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۳۶
این سردار میره اون یکی سردار میاد.
یاد مهران مدیری افتادم.
شما عکس با شورت ورزشی دارین؟ جانننننن؟؟؟
من اشتباهی بودم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر