فهرست
خیال راحت برانکو؛ ستاره‌های پرسپولیس تلفنی «اوکی» دادند
خیال راحت برانکو؛ ستاره‌های پرسپولیس تلفنی «اوکی» دادند

خیال راحت برانکو؛ ستاره‌های پرسپولیس تلفنی «اوکی» دادند

در حالی که هنوز فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال کشورمان به صورت رسمی آغاز نشده است اما اکثر تیم ها در حال بستن تیم هایشان هستند. باشگاه پرسپولیس یکی از فعال ترین تیم ها در این روزها به  حساب می‌آیند. شنیده می شد برخی از بازیکنان بزرگ این تیم از جمله امید عالیشاه و محسن مسلمان احتمال دارد از جمع سرخپوشان جدا شوند اما این دو بازیکن با باشگاه پرسپولیس برای ادامه همکاری به توافق رسیدند.


امید عالیشاه که از چند باشگاه خارجی پیشنهاد داشت طی تماسی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس برقرار کرد برای ماندن در این تیم به توافق رسید و قرار شد هفته آینده در جلسه ای درباره مطالبات فصل گذشته اش صحبت کند و ضمن دریافت این مطالبات قراردادش را به صورت رسمی تمدید کند.


محسن مسلمان هم  هافبک سرخپوشان تهرانی در لیگ پانزدهم در پاسخ به تماس مهدی طارمی که از او خواسته بود در پرسپولیس بماند؛ جواب مثبت داد و قبول کرد که در این تیم حداقل برای یک فصل دیگر حضور داشته باشد.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-02 16:07:26
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
اقا مهدى طارمى هم بهتره این فصل رو با پرسپولیس ادامه بده تا إنشاءالله پس از دیده شدن در جام قهرمانان اسیا با شرایط بسیار بهتره ترانسفر بشه نه اینکه الان بره و با نیمکت نشینى از شرایط مسابقه دور شه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر