فهرست
راه‌حل تاج برای فرار از فشار وزارت/عابدینی: اسدی می‌ماند
راه‌حل تاج برای فرار از فشار وزارت/عابدینی: اسدی می‌ماند

راه‌حل تاج برای فرار از فشار وزارت/عابدینی: اسدی می‌ماند

آی اسپورت- در حالی که  روز از انتخابات فدراسیون فوتبال گذشته اما هنوز نه خبری از انتخاب دبیرکل است و نه رئیس سازمان لیگ. این در حالی است که تا چند ماه دیگر بازی‌های لیگ شروع می‌شود و مسولان تیم‌ها هنوز نمی‌توانند با چه فردی طرف هستند. به نظر می‌رسد که جنگ قدرت میان دو قومیت درون فدراسیون فوتبال در جریان است و این دو طیف صاحب‌نفوذ قصد دارند قدرت حداکثری را در فدراسیون از آن خود کنند.
 در این بین موضع مهدی تاج وقت‌کشی است. آنجا که از یک سو نمی‌خواهد با حضور قنبرزاده و عزیزی‌خادم در راس پست‌های کلیدی فدراسیون قدرت خود را حداقلی ببیند و از سویی‌ دیگر هنوز شرایط را برای معرفی دوستان نزدیکش مهیا نمی‌بیند. شاید رئیس فدراسیون فوتبال حالا سخت‌ترین روزهای ریاستش را تجربه می‌کند، آنجا که چالش انتخاب رئیس سازمان لیگ و دبیرکل در ابتدای دوره مدیریتی او به نظر آزمونی برای استقلال یا عدم استقلال فدراسیون فوتبال محسوب می‌شود. شاید به همین دلیل است که او بی‌عملی را به اتخاذ تصمیم قاطع در این خصوص ترجیح می‌دهد. امیر عابدینی در این مورد به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: «دبیرکل نیاز به انتخاب ندارد. وقتی که آقای تاج خبر انتصاب فردی برای دبیرکلی را اعلام نکرده یعنی این که قرار نیست تغییر و تحولی انجام شود و اسدی به سمت خود باقی خواهد ماند. البته این خبری است که من دارم و نمی‌دانم پشت پرده آیا خبری هست یا خیر اما تصمیم فعلی تاج ابقای اسدی است.»
 حتی اگر به گفته عابدینی تصمیم بر ابقای اسدی باشد، تاج باید زودتر برای انتخاب رئیس سازمان لیگ تصمیم بگیرد. آیا او با یک مدیر اصفهانی، دایره اختیارات خودش را در فدراسیون بیشتر می‌کند یا این که مجبور می‌شود به خواسته مقامات بالادستی‌ خود تن دهد.
نیلوفر کنگرانی
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-02 18:13:48
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۰۰
اینو کنگر ننوشته دزدها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر