فهرست
شرط خلعتبری برای رفتن به گسترش: مذاکره با استقلال؟
شرط خلعتبری برای رفتن به گسترش: مذاکره با استقلال؟

شرط خلعتبری برای رفتن به گسترش: مذاکره با استقلال؟

آی اسپورت- محمدرضا خلعتبری که گفته می‌شد قرار است به استقلال بپیوندد توافقش با گسترش‌فولاد را تایید کرد البته حضور قطعی در این تیم را هنوز تایید نکرده است. او همزمان با یک تیم دیگر هم مذاکره می‌کند و اگر با آن تیم به توافق نرسید به گسترش می‌آید؟او در مورد توافق با فراز کمالوند گفت:«این خبر حقیقت دارد و من با کمالوند در مورد فصل آینده به توافق رسیدم. گسترش فولاد تیم خوبی است و ما در تمامی زمینه‌ها با یکدیگر صحبت کردیم، ولی هنوز قراردادی امضا نکرده‌ام. من از کمالوند یکی دو روز وقت خواستم، چون می‌خواهم با یک تیم دیگر هم مذاکره کنم. البته الان که با شما صحبت می‌کنم احتمال حضورم در گسترش فولاد زیاد است، ولی ترجیح دادم با یک تیم دیگر هم مذاکره کنم.»
این بازیکن در پاسخ به این سؤال که آیا آن تیم استقلال تهران است گفت:« من دوست ندارم در این زمینه صحبت کنم و تا دو سه روز دیگر وضعیتم مشخص خواهد شد.»
او در مورد دلیل جدایی‌اش از سپاهان هم گفت:«به‌هر حال این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و من در این چند سال در باشگاه‌های مختلفی بازی کرده‌ام. برای فصل آینده هم در پازل تاکتیکی عبدالله ویسی جایی نداشتم و امیدوارم او با بازیکنانی که به سپاهان می‌آورد در این تیم عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته باشد.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-06-02 18:37:50
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر