فهرست
حاشیه دیدار دوستانه ایران: بیرانوند همه را به وجد آورد
حاشیه دیدار دوستانه ایران: بیرانوند همه را به وجد آورد

حاشیه دیدار دوستانه ایران: بیرانوند همه را به وجد آورد

آی اسپورت- در یک صحنه پس از مصدومیت ایگور پاندف، کارلوس کی روش برای دلجویی از مهاجم سرشناس مقدونیه به نزدیکی او رفت. تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می‌کند از ساعت ۲۱:۳۰ امشب در ورزشگاه فیلیپ دوم شهر اسکوپیه پایتخت کشور مقدونیه به مصاف تیم ملی این کشور رفت که نیمه اول این دیدار با نتیجه برتری ۲ بر یک به سود تیم ملی ایران به پایان رسید.
*در نخستین موقعیتی که نصیب ایران شد، پس از اینکه سردار آزمون با دروازه بان حریف تک به تک شد همه بازیکنان نیمکت ایران به حالت نیم خیز بلند شدند. سرمربی مقدونیه هم بعد از این صحنه اعتراض شدیدی به مدافعان تیمش کرد.
*حدود ۵۰ ایرانی در ورزشگاه حضور دارند و بعد گل سردار آزمون به شدت بازیکنان ایران را تشویق کردند. حدود ۱۰۰۰ نفر این بازی را از نزدیک تماشا کردند.
*سفیر و دیگر مقامات سفارت ایران در ورزشگاه حضور داشتند و بازی تیم ملی ایران را از نزدیک تماشا کردند.
*پس از سوتهای مداوم داور و اخطار به سعید عزت اللهی، مسعود شجاعی، نیمکت نشینان از جمله کریم انصاری فرد از روی نیمکت بلند شدند و اعتراض کردند.
*پرتاب دست بلند علیرضا بیرانوند در دقیقه ۳۵ باعث به وجد آمدن تماشاگران حاضر در استادیوم شد و هر چه توپ بیرانوند ارتفاع پیدا می کرد، صدای فریاد تماشاگران هم بلندتر می شد.
*بعد از خطای سعید عزت اللهی که حمله مقدونیه‌ای ها را ناکام گذاشت، هواداران مقدونیه ای در اعتراض به این خطا همصدا "بو" کشیدند.
*در یک صحنه پس از مصدومیت ایگور پاندف، کارلوس کی روش برای دلجویی از مهاجم سرشناس مقدونیه به نزدیکی او رفت.
*دقیقه ۴۲ میلاد محمدی و مهدی طارمی به پشت دروازه ایران رفتند و زیر نظر میکو تمرین کردند.


منبع: فارس
کدخبر: 9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-02 22:10:44
نظر دهید

۲ نظر
علی کچـــل
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۲۹
نشانه های بیماری دروازه پرسپولیس در علی بیرانوند درحال ظهوره، آخه این چه گلی بود خورد ؟؟؟
مجید
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۱
بیرانوند درست نقش فرشید کریمی رو که برای دنیزلی بازی کرد برای برانکو بازی خواهد.. وقطعا کام استقلالی ها شیرین خواهد شد....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر