فهرست
ایران 3-1 مقدونیه: به نام سردار
ایران 3-1 مقدونیه: به نام سردار

ایران 3-1 مقدونیه: به نام سردار

ترکیب تیم ملی ایران:علیرضا بیرانوند، رامین رضاییان، پژمان منتظری، مرتضی پورعلی‌گنجی، احسان حاج صفی، سعید عزت‌اللهی، اشکان دژاگه، داریوش شجاعیان، وحید امیری، سردار آزمون و علیرضا جهانبخش
 

شرح گل ها:
ایران ١ مقدونیه . (دقیقه ٨، سردار آزمون): ضربه سردار آزمون که در موقعیتی تک به تک نواخته شد توسط دروازه بان حریف به کرنر رفت و این کرنر با ضربه سردار به گل اول ایران تبدیل شد.ایران ١ مقدونیه ١ (دقیقه ١٠، تراکوسکی): الکساندر تراکوسکی با یک پاس عرضی در پشت محوطه جریمه ایران صاحب توپ شده و با شوتی دقیق به زاویه مخالف بیرانوند موفق شد گل اول مقدونیه را به ثمر برساند.ایران ٢ مقدونیه ١ (دقیقه ٢٠، سردار آزمون): در این دقیقه یک بار دیگر آزمون با فرصت طلبی از اشتباه دفاع حریف استفاده کرده و با فرار از قلب دفاع میزبان به راحتی با یک بغل‌ پای فنی برای دومین بار دروازه مقدونیه را باز کرد تا حساب کار 2 بر یک به سود تیم ملی شود.ایران ٣ مقدونیه ١ (دقیقه ٦٠، سردار آزمون): سردار یک بار دیگر از شم گلزنی خود استفاده کرد و این بار نیز توانست با یک ضربه دیدنی از حوالی محوطه جریمه توپ را وارد دروازه حریف کند و اولین هت تریک خود را در تیم ملی جشن بگیرد.


کارت زرد:
احسان حاج صفی، سعید عزت الهی


حاشیه:*در نخستین موقعیتی که نصیب ایران شد، پس از اینکه سردار آزمون با دروازه بان حریف تک به تک شد همه بازیکنان نیمکت ایران به حالت نیم خیز بلند شدند. سرمربی مقدونیه هم بعد از این صحنه اعتراض شدیدی به مدافعان تیمش کرد.*حدود 50 ایرانی در ورزشگاه حضور دارند و بعد گل سردار آزمون به شدت بازیکنان ایران را تشویق کردند. حدود 1000 نفر این بازی را از نزدیک تماشا کردند.*سفیر و دیگر مقامات سفارت ایران در ورزشگاه حضور داشتند و بازی تیم ملی ایران را از نزدیک تماشا کردند.*پس از سوتهای مداوم داور و اخطار به سعید عزت اللهی، مسعود شجاعی به همراه کریم انصاری فرد از روی نیمکت بلند شدند و اعتراض کردند.*پرتاب دست بلند  علیرضا بیرانوند در دقیقه 35 باعث به وجد  آمدن تماشاگران حاضر در استادیوم شد و  هر چه توپ بیرانوند ارتفاع پیدا می کرد، صدای فریاد تماشاگران هم بلندتر می شد.*بعد از خطای سعید عزت اللهی که ضمیمه مقدونیه ای ها را عقیم گذاشت، هواداران مقدونیه ای در اعتراض به این خطا همصدا "بو" کشیدند.*در یک صحنه پس از مصدومیت ایگور پاندف، کارلوس کی روش برای دلجویی از مهاجم سرشناس مقدونیه به نزدیکی او رفت.*دقیقه 42 میلاد محمدی و مهدی طارمی به پشت دروازه ایران رفتند و زیر نظر میکو تمرین کردند.
*هنگام خروج سردار آزمون از زمین بازی، تماشاگران مقدونیه ای از زننده هر سه گل ایران با تشویقهایشان استقبال کردند.
*پس از خطای کریم انصاری فرد روی مدافع حریف، کی روش از مهاجم تیم ملی خواست از بازیکن حریف دلجویی کند و انصاری فرد نیز همین کار را انجام داد. *با تعویض اشکان دژاگه بازوبند بنفش تیم ملی بر روی دستان مسعود شجاعی بسته شد.

کدخبر: 9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-03 10:47:32
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۴۴
آخییی افاضلی داشت می ترکید!!شب زنش بهش غذا نمی ده خخخ
-
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۱
فقط تیم ملی با کیروش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر